PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563097}

Jeff wraca do domu

Jeff Who Lives at Home
6,0 5 731
ocen
6,0 10 1 5731
6,3 7
ocen krytyków
Jeff wraca do domu
powrót do forum filmu Jeff wraca do domu

To nie jest komedia....

ocenił(a) film na 4

Nie sugerujcie się obsadą ani opisem - jest niewiele zabawnych momentów - film to typowy obyczaj. Nie ma tu żadnego głębokiego przesłania, nie opowiada też o niczym istotnym. Taka zapchaj dziura którą telewizję wrzucają o 12:00 w ramówke bo i tak prawie nikogo nie ma przed telewizorem a coś trzeba puścić.

SC10n

bullshit.

ocenił(a) film na 4
dazm

Przekonała mnie siła Twoich argumentów.

SC10n

A cóż mogłem napisać na Twoje argumenty?:)
Napisałem pierwsze, co przyszło mi do głowy.
Subiektywnie oceniłem Twój punkt widzenia.
I sądze, że spuentowałem Twoją wypowiedź całkiem trafnie;)

ocenił(a) film na 4
dazm

Jak już się ponadymasz sobą i przyjdzie Ci do głowy coś ciekawego do powiedzenia to daj znać. Tymczasem nie zaśmiecaj.

SC10n

Wyrażając swoje zdanie nie zaśmiecam. Nie nadymam się też sobą, a mogę pisać co zechce, nie tylko ciekawie dla Ciebie. Mógłbym się z Tobą kłócić, ale to bezcelowe. Napisałem co myśle o Twojej wypowiedz dla wszystkich tych, którzy mogliby sugerować się Twoim zdaniem na temat tego filmu i nie obejrzeć go przez złą reklamę. Wystarczająco ciekawie??

ocenił(a) film na 7
dazm

"Nie ma tu żadnego głębokiego przesłania, nie opowiada też o niczym istotnym"
Poważnie? Poważnie? POWAŻNIE?!

Nastawiłeś się pewnie na komedię i zamiast oglądać, to go olałeś po całości, bo nie chce mi się wierzyć, że mogłeś go nie zrozumieć.

Cały film właśnie opowiada o czymś istotnym - życiu i jego główną zaletą jest głębokie przesłanie. Wzruszający film, który kompletnie nie zasługuje na ocenę "4".

ocenił(a) film na 10
Sovren

TAK, dziękuję... zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 8
Sovren

dokladnie...

ocenił(a) film na 10
SC10n

czyli jednak poniżej 20... :)

ocenił(a) film na 10
SC10n

NIE MA PRZESŁANIA ?! O Mój Boże, w takim razie długa jeszcze przed Tobą droga ku rozwoju świadomości :) Film jest śmieszny, tylko trzeba mieć poczucie humoru i dobry gust :D Ja się śmiałem nieraz. Stary, mogę się założyć , że masz albo poniżej 20 lat, albo miałeś przesrane życie i nadal brniesz w jakimś gównie. Tak czy inaczej , myślę, że jak nie ma się do powiedzenia nic pozytywnego o tym filmie , to lepiej nie pisać nic, bo ten film ewidentnie jest filmem pozytywnym i z zajebi..ie dużym przesłaniem , ZAJEB..SCIE !!! dużym przesłaniem. Nieliczni je dostrzegą i zrozumieją, ale właśnie ci są ludźmi z iskrą , którzy mają świetlaną przyszłość .

ocenił(a) film na 3
popiel3991

Ta, może i coś wnosi, ale mnie się go źle oglądało. Można było dużo rzeczy przedstawić inaczej niż odnosząc się do szarej rzeczywistości. Takich filmów naoglądałem się już sporo więc ten nic nowego DLA MNIE nie wnosi. I muszę cię poprawić, bo nie niesie tylko jednego przesłania, każdy może sobie uszczknąć wisienkę tylko dla siebie bo wątków film porusza dużo. Począwszy od efektu motyla przez miłość, rodzinę po kożyści z odrzucenia materialistycznego podejścia do życia. Dałem trzy bo wolę jednak podobne historie ujęte w bardziej dramatyczny sposób. Komedie i obyczaje mi nie siadają.

ocenił(a) film na 6
SC10n

Po części się zgadzam, ot takie sobie "każdy ma swoje przeznaczenie, i w ogóle trzeba patrzeć na świat pozytywnie". Do tego wątek miłosny - "czasami trzeba czegoś, co odnowi miłość w związku" itp. Wciśnięty motyw z lesbijkami zaniżył u mnie ocenę. Film ogląda się dość fajnie, ale tylko z pozoru jest jakiś głęboki, poważny, filozoficzny. Natomiast co do humoru, to ja się nawet trochę uśmiałem, choć zdecydowanie komedia nie jest tutaj pierwszym gatunkiem filmowym jaki przychodzi na myśl po obejrzeniu tego filmu.

ocenił(a) film na 8
Writer

Rzecz w ty, że ten film nie jest o przeznaczeniu, a o błędach, które każdy popełnia,a z których można się wyplątać. Porównaj dwóch głównych bohaterów z początku i tych z końca filmu.
Chociaż rozumiem, że są ludzie, którym strzał z rozsądku po "pysku" nie pomoże i zaczną się bić, dużo takich.

ocenił(a) film na 8
SC10n

Rozumiem, że przesłanie w filmie powinno walić Cię po "twarzy" żebyś je zrozumiał. Ten film nie jest prosty, mimo to przyjemny. Może z Twoim życiem jest na odwrót?

ocenił(a) film na 9
SC10n

Jeśli starasz się uwierzyć, że wszystko ma jakieś znaczenie zdecydowanie to film dla Ciebie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones