PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330331}

Jestem cyborgiem i to jest OK

Ssa-i-bo-geu-ji-man Kwaen-chanh-a
7,0 4 420
ocen
7,0 10 1 4420
7,4 5
ocen krytyków
Jestem cyborgiem i to jest OK
powrót do forum filmu Jestem cyborgiem i to jest OK

Panie Park. Zaskakuje mnie Pan. Każdy film tego reżysera to niespodzianka. Jestem Cyborgiem to fantastyczne dzieło z nutką groteski. Ale przy tym mądre i wysublimowane. I te aktorstwo. Kreacja głównej bohaterki - tytułowego cyborga (rodz. żeński) pozostanie długo w mojej pamięci. Szczególnie ta niebieska plama na czubku głowy. Film Lekki - nie do końca. Przyjmeny - jak najbardziej. Najciekawsze pokazanie psychiatryka od czasów Kukułczego gniazda. Ale kto tak naprawdę jest normalny ?

użytkownik usunięty
Finalny_Odbiorca

Zgadzam się, bardzo dobry film.

PS
Strzelanie z palców to był świetny pomysł.

ocenił(a) film na 8
Finalny_Odbiorca

Również się zgadzam.

Mi z kolei bardzo do gustu przypadły sceny z ryżowym przetwornikiem oraz zakończenie ( będące filmem w pigułce, zakończenie symboliczne, niebezpośrednie i nierealistyczne)

ocenił(a) film na 8
Finalny_Odbiorca

POZYTYWKA - tak krótko można opisać ))

8/10

ocenił(a) film na 7
Finalny_Odbiorca

Całkiem fajny, lekko porąbany film. Przyjemnie się go ogląda a czasami nawet zmusza do myślenia :)

ocenił(a) film na 10
Finalny_Odbiorca

Fajne jest to, że był niebanalny, że zaskoczył, był fantazyjny i zmyślny a przy tym sympatyczny i ciekawy =).

Finalny_Odbiorca

"tO aktorstwo" nie "te" na Boga!

ocenił(a) film na 8
pitbull_

Już się nauczyłem, ale nigdy nie sądziłem, że ktoś z tego powodu będzie odkopywał wątek sprzed 7 lat.

Finalny_Odbiorca

No to gratuluję, dziś obejrzałam film i przeglądałam forum. Nie zwróciłam uwagi na datę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones