PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450915}

Jestem na tak

Yes Man
7,0 212 900
ocen
7,0 10 1 212900
6,2 19
ocen krytyków
Jestem na tak
powrót do forum filmu Jestem na tak

gdyby nie wplątanie w wątek dziewczyny, o wiele lepszy byłby gdyby rozgrywał się w towarzystwie mężczyzn a tak przez wątek miłosny mieliśmy momentami potwornie nudne, ckliwe, banalne i do bólu przewidywalne sceny, ale rozumiem że scenarzysta nie miał pomysłu na rozbudowanie scenariusz więc posłużył się wytartymi schematami.
Pomysł na film bardzo ciekawy, realizacja już nie tak bardzo zachwyca, choć jest kilka zabawnych i ciekawych scen. No i sam Jim Careyy który w tym filmie wyglądał na bardzo zmęczonego i wykończonego, nie wszystko da się schować pod make-upem i wesołymi uśmiechami... w tym bodajże czasie aktor zmagał się z uzależnieniem od leków i depresją i niestety to na filmie widać.
Film przyzwoity choć liczyłam na więcej.

Ines82

Mam to samo odczucie! Gdyby nie wątek miłosny komedia byłaby o wiele wiele lepsza, a tak to niestety wynudziłam się i wyłączyłam w połowie. I również stwierdzam, że wszystko było do bólu przewidywalne.
Carrey bardzo mnie zawiódł - nie jestem jego fanką, ale spodziewałam się czegoś zupełnie odmiennego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones