PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838095}
6,2 187
ocen
6,2 10 1 187
5,3 3
oceny krytyków
Jestem tutaj
powrót do forum filmu Jestem tutaj

Ciekawy filmik...

ocenił(a) film na 6

Szkoda, że taki krótki, bo podejmuje ciekawe tematy. Wielkie wymagania rodziców, co do dzieci, a prowadzi to wszystko do strachu, traumy i nieprzwidzialnych reakcji dzieciaków. A najczęściej własne, ambitne nie zrealizowane plany tacy ludzie przerzucają na swoje dzieci, zamęczając je i wpędzając w kompleksy.

Prochowski3

witam, gdzie mozna obejrzec ten filmik, rezyserka na mess nie odpowiada :(

ocenił(a) film na 6
prymek74

Jakiś czas temu był na Ale Kino lub Canal+. Niestety na tych stacjach polskie filmy - nie wiedzieć czemu lecą - najczęściej nocą...

ocenił(a) film na 6
prymek74

W środę 2.11. o godz 13,45 będzie na "ale kino"

mirabozenna

serio? i przegapilem, skontaktowalem sie nawet z glowna bohaterka (gra w tym co teraz wchodzi do kin "Chrzciny") ktpra twierdzi ze tez nie ma a nawet nie widziala go - serio ? grasz w czyms i czegos nawet nie widzialas? czy sie go wstydzi? bo nie czaje, a mi zalezy tylko na scenerii gdzie byl krecony (camp gdzie jestesmy od lat) a nie na samym filmie jako filmie :(

ocenił(a) film na 6
prymek74

Może tym razem się uda:) w programie TV podają że ma być na Ale kino16.11 o godz 13,45 i 17.11 o godz 12,10 Powodzenia

mirabozenna

juz to wyczailem ale dzieki za czujnosc :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones