PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716313}
6,6 27 583
oceny
6,6 10 1 27583
5,7 15
ocen krytyków
Jeziorak
powrót do forum filmu Jeziorak

jak policjanci wpisali do komputera grupę krwi a ten podał im nazwisko osoby, do tego martwej od trzydziestu lat...

ocenił(a) film na 5
tomekefi

Magia :D

ocenił(a) film na 7
tomekefi

w CSI nie takie rzeczy się działy :D

rebel92

gdzieś tam w filmie była mowa ze ma strasznie rzadką grupę krwi , ale oczywiście to nie jest wyznacznik ,

chyba magia ,trzeba by było się czepiać szczegółów

film, jak wiele innych na tvn-ie

nic szczególnego

tomekefi

Wygrałeś stary ;)

ocenił(a) film na 6
tomekefi

Mnie za to podobał się moment gdy główna bohaterka podchodzi do swojego auta, dotyka drzwi i światła same się zapalają zanim wsiadła do środka. Była tam sama i zapaliły się światła mijania, natomiast kilka scen wcześniej obserwowała podejrzanego z wnętrza tego samego wozu, a gdy facet zaczął odjeżdżać ona włączyła światła, a następnie silnik. W tym przypadku zapaliły się lampy w zderzaku (albo do jazdy dziennej albo przeciwmgielne), a następnie światła mijania. A przy okazji wspomnę niecodzienny widok z ulic pewnego śląskiego miasta: trzy Daewoo Matiz stojące jeden za drugim (parkowały pod domem) i każdy z nich miał mega zestaw świateł do jazdy dziennej. Wyglądało to tak paskudnie, że waliłem głową w mur, że zapomniałem wziąć telefonu - to było po jakieś 5-6 diod na stronę i to wszystko montowane na takich "wysięgnikach" z czarnego plastiku (wystawało na jakieś 8-10cm) i wszystkie 3 Matizy to miały. Szybko się ewakuowałem, bo to może jakiś nowy rodzaj wirusa, pewnie uratowało mnie to, że wyszedłem na spacer, ale jakbym tam zaparkował samochód to kto wie...

ocenił(a) film na 8
Pyrogenus

Sa takie samochody w ktorych swiatła sie zapalaja same jak podchodzisz, moze nie ten co w tym filmie ale... Co wiecej Sa juz samochody popularne w bogatej Europie i Stanach które same wszystko włączają i wyjeżdżają z garażu zamykając go za sobą. Dla przykładu Tesla ma te wszystkie bajery i z nowym oprogramowaniem sama tez jeździ bez trzymania kierownicy.

ocenił(a) film na 8
tomekefi

chodziło o DNA a nie o krew :D

ocenił(a) film na 4
Kasss1986

Wpisali DNA? Tym bardziej...

ocenił(a) film na 8
tomekefi

lol.... ręcznie jechali... GTGCATG i tak do końca... jeszcze jakieś wątpliwości?

ocenił(a) film na 3
Kasss1986

Mowa była o krwi, po której nie da się raczej zbadać pokrewieństwa. W latach 80. nie było badań DNA.

ocenił(a) film na 7
Buggi

trafiony zatopiony :)

ocenił(a) film na 3
tomekefi

Bo my mamy super najnowocześniejsze systemy! xD są wstanie nawet przepatrywać piwniczne archiwa pełne teczek, teczuszek i papiereczków sprzed 30 lat xD takie CSI może się schować xD

ocenił(a) film na 8
tomekefi

Jako młoda mama pierwszą rzeczą, jaka rzuciła mi się w oczy:
kobieta z wielkim brzuchem chodzi na niebezpieczne akcje i naraża się na utratę zdrowia?
Nie jestem 'obrończynią życia', ale jeśli już ktoś decyduje się nie przerwać ciąży to nie rozumiem takiego zachowania... :O

ocenił(a) film na 8
tomekefi

Jako młoda mama pierwszą rzeczą, jaka rzuciła mi się w oczy:
kobieta z wielkim brzuchem chodzi na niebezpieczne akcje i naraża się na utratę zdrowia?
Nie jestem 'obrończynią życia', ale jeśli już ktoś decyduje się nie przerwać ciąży to nie rozumiem takiego zachowania... :O

ocenił(a) film na 8
moooda1

A Fargo widziałaś??jedne Mamy siedzą na L4 prawie 9 miesięcy a inne hasają na akcje (:

ocenił(a) film na 8
tomekefi

Jako młoda mama pierwszą rzeczą, jaka rzuciła mi się w oczy:
kobieta z wielkim brzuchem chodzi na niebezpieczne akcje i naraża się na utratę zdrowia?
Nie jestem 'obrończynią życia', ale jeśli już ktoś decyduje się nie przerwać ciąży to nie rozumiem takiego zachowania... :O

ocenił(a) film na 3
moooda1

Tak się rzuciło że musiałaś trzy razy o tym napisać? Ale wiesz że to się nie działo naprawdę i ona nie była w ciąży?

ocenił(a) film na 7
moooda1

drzewka w jad waszem nie dostaniesz

ocenił(a) film na 7
moooda1

"... jeśli już ktoś decyduje się nie przerwać ciąży..."
Łaskawczyni.

pS.
Muszę cię zmartwić, ale przerywanie ciąży jest o wiele bardziej niezdrowe dla kobiety, niż hasanie po lasach.

ocenił(a) film na 7
moooda1

Chyba "jako młodej mamie"; szkoda, że na podręcznik do polskiego się nie rzuciło...

ocenił(a) film na 7
tomekefi

Jeszcze lepsze było jak babka na podstawie przeczucia aresztowała kolesia i wsadziła do aresztu....przed przesłuchaniem....bez dowodów i niczego....no bez jaj! Przyszedł mecenas i koniec aresztu...też bez jaj....

ocenił(a) film na 7
Intermario

W Polsce na 48 godzin można wsadzić każdego bez powodu. A prawnik, jeśli się go ma, załatwi, że wychodzi się z aresztu, bo nie ma dowodów.

ocenił(a) film na 7
Intermario

Oj tam, oj tam. Za rządów PO-PSL Staruch bez dowodów i bez wyroku przesiedział w areszcie 8 miesięcy, a Maciek Dobrowolski prawie 4 lata!

Intermario

Na 48 mają prawo zatrzymać każdego. Jak delikwent ma adwokata, to ten może wyciągnąć go z tych 48, jak wykaże się odpowiednim sprytem - no i jak policja ewidentnie da ciała.

ocenił(a) film na 7
tomekefi

Że Jowita Budnik jest rocznik 73, a Przemysław Bluszcz, potencjalny ojciec Jowity w tym filmie - rocznik 70. Generalnie film mi się podobał, ale ten ojciec 3-latek strasznie mnie uwiera.

lurban

Czyli inwestycja w dobry krem przeciwzmarszczkowy sie aktorce zwrocila ;)

ocenił(a) film na 7
tomekefi

Oni w internecie znaleźli nawet ministrantów sprzed 30 lat.

ocenił(a) film na 6
tomekefi

a mi najbardziej sie podobalo jak ten gosciu spryskal tych dwuch gazem w samochodzie i podpalil a oni nawet nie probowali wysiasc z samochodu..a wystarczylo tylko otworzyc drzwi :)

ocenił(a) film na 7
eingrad

Dwuch? Ja tam tżeh widziałam...

ocenił(a) film na 6
Tapir_filmaniak

taa i jak bylo ?

ocenił(a) film na 3
tomekefi

Najlepsze to chyba bylo podrzucenie do bagaznika przez pania detektyw zwlok wylowionych z rzeki. Juz pomijam fakt ze musialy tam lezec mnimum tydzien, chociaz patrzac na rosnacy brzuch pani policjant to chyba kilka miesiecy. Bardzo pomyslowe, ciekawe jak sie pozniej z tegp tlumaczyla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones