PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6582}
7,0 1 444
oceny
7,0 10 1 1444
Jezioro osobliwości
powrót do forum filmu Jezioro osobliwości

Niezły

ocenił(a) film na 9

Film bardzo dobry, szczególnie dzieki przystojnym aktorom:) Jedynym minusem jest zakończenie filmu, właściwie tak jakby się urywał w najmniej oczekiwanym momencie..:/ 8/10

anka99111

a jak sie konczy ten film?? Bo nie obejrzałam konca??? yy;/ moze w niedziele zobacze!

ocenił(a) film na 9
Klaux

Marta próbuje popełnić samobójstwo, ale jej matka tknięta złymi przeczuciami wraca wcześniej do domu. Nastęona scena pokazuje dziewczyne w szpitalu nad którą stoją jej rodzice oraz Michał. I tak się właściwie film kończy..

anka99111

dla mnie ten film nie miał końca, po prostu ktoś go przerwał, co wpływa bardzo na niekorzyść filmu.

jju

Przecież ona wpadła do wody z tym Patrykiem, a nie wzięła leki ... ?

niepokorna_ja.

No właśnie, złe zakończenie..

ocenił(a) film na 8
anka99111

Macie racje zakończenie nie było udane, ale moim zdaniem Batory popełnił jeszcze jeden błąd obsadzając w tym filmie Horawianke jako mamę Marty. W książce było mówione że jej mama jest jeszcze młoda i atrakcyjna a tu Horawianka...

ocenił(a) film na 6
anka99111

Oto właśnie mamy przepis, jak w prosty i banalny sposób można zmarnotrawić całkiem niezły film (na podstawie dobrej książki). Nie rozumiem czemu scenarzysta za wszelką cenę postanowił kompletnie zmienić zakończenie, czy możne mu się wydawało, że będzie ciekawiej, fajniej, niestety nie było. Próba samobójcza, która nijak ma się do książki, nijak się ma do cech osobowościowych głównej bohaterki, jest po prostu jakimś chorym pomysłem. Reżyser sam już chyba nie wiedział co narobił i co jeszcze można spartaczyć więc postanowił skończyć film, pozbawiając go zakończenia.

ocenił(a) film na 8
anka99111

mnie sie rowniez zakonczenie nie podobalo, mimo ze mialam tylko 12 lat, ale tak mi sie nie spodobalo, ze pamietam ten fakt do dzis. Mialam wielkie oczekiwania po przeczytanej ksiazce..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones