PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6582}
7,0 1 460
ocen
7,0 10 1 1460
Jezioro osobliwości
powrót do forum filmu Jezioro osobliwości

Jest to film nakręcony na podstawie książki Krystyny Siesickiej, która była jedną z moich ulubionych jednak jak to zwykle z adaptacją bywa książka jest lepsza.

gonia

zgadzam sie.
niby film jest oparty na fabule ksiazki a tak naprawde ma zupelnie inna fabule!!!
BEZNADZIEJA!!!!!!!!!!!

spodziewalam sie ze film bedzie nakrecony na podstawie ksiazki... a nie ze film to bedzie przerobienie ksiazki.
gdzie jest o tym ze wyjechali na oboz? gdzie jest o tym ze wypadli do jeziora podczas szarpaniny????


porazka.

użytkownik usunięty
13130

Mam podobne do Was odczucia. Książka o niebo lepsza :-)

ocenił(a) film na 2

Jak obejrzałam dzisiaj ten film to się strasznie wkurzyłam. Jak można bylo spaprać tak świetną książkę?! Można było zrobić z tego świetny film a oni zrobili z tego erotyk dla nieletnich :/ i to dość kiepski.A z Marty zrobili samobójczynie!I ominęli w ogóle ten wątek z Jeziorem Osobliwości bo im sie ne chciało marnować taśmy na film wiec zrobili z tego tytuł jakiegoś patrykowego filmu!Porażka!Jestem zdegustowana i z dobrego serca dam temu $%#@$! aż 2 pkt

gonia

Nie widziałam filmu choć bardzo bym chciała się przekonac jak to wyszło. Zastanawia mnie jedno, skoro już twórcy zdecydowali się na wycięcie całego wątku z biwakiem, to po jaką cholerę pozostawili tytuł oryginału?? Gdzie tam się jezioro pojawia, ja się pytam?

onna_no_ko

bo tam w filmie partyk nakręcił film pod tytułem jezioro osobliwości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones