PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602877}

End of Animal

Jin-seung-eui Kkeut
6,1 16
ocen
6,1 10 1 16

Jin seung eui Kkeut
powrót do forum filmu Jin-seung-eui Kkeut

"You work in the field under scorching sun so your face is prematurely aged. I look young for my age because I take it easy at home.." :) Już od dłuższego czasu bardziej cenię filmy, w których trzeba nieźle pogłówkować, żeby pojąć ich sens, a jeśli trafi się taki w gatunku najbardziej przeze mnie ulubianym, czyli horror/thriller, tym bardziej jest on dla mnie perełką :) Film szczerze poleca, ale nie tym, którzy lubią mieć wszystko podane na tacy, gdyż jest bardzo zagmatwany.

ocenił(a) film na 8
Baby_Black27

tak ładnie zachęcasz... chyba go poszukam

ocenił(a) film na 8
Lilith_Flame

Hej! Jeżeli masz ochotę to daj znać na priw, z chęcią Ci go udostępnię od siebie z cho_mika, nie będziesz musiała szukać. (ale z napisami ang.)

ocenił(a) film na 8
Baby_Black27

Dzięki za szczerą propozycję :) Znalazłam od razu, jak tylko napisałam na avi_staz :) tam jest cudna kolekcja prosto z azji :) Tak więc zostało mi tylko znaleźć chwilkę i skupić się na oglądaniu :)

ocenił(a) film na 8
Lilith_Flame

też korzystam z asia_torrents, choć z pewnymi ograniczeniami ;))

ocenił(a) film na 8
Baby_Black27

W końcu przypomniałam sobie o tym i obejrzałam... I muszę przyznać, że atmosfera gęsta w tym, jak smoła od kłębiących się we łbie myśli: kto, co, jak i dlaczego? Cały film w skupieniu i zaintrygowaniu. Było kilka rzeczy, które mi nie do końca odpowiadały, ale sam klimat nadrabiał więc nie czepiam się. Jest po prostu: wow...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones