Jojo Rabbit

2019 1 godz. 48 min.
7,8 43 533
oceny
7,8 10 1 43533
26 480
chce zobaczyć
6,5 31
ocen krytyków
{"rate":6.48387,"count":31}
powrót do forum filmu Jojo Rabbit
  • beachboy_86 ocenił(a) ten film na: 9

Mistrzowska, kreślona grubą kreską satyry, ironii i groteski historia! No ja Was proszę glowna rola męska- w tym wieku tak zagrać! Nie przypominam sobie takiego talentu od czasów Osmenta. Zdjęcia, montaż, aktorstwo, muzyka delikatna i subtelnie wyczuwalna podkreslajaca emocje. Śmiech, smutek, łzy, nadzieja, radość, wątpliwości i mogę tak bez końca. Wiem, że może wzbudzać skrajne emocje, i starałem się podejść do niego na chłodno- ale kupił mnie A przy ostatniej scenie chciałem wybiec, zamknąć gdzieś sam i ochłonąć.

• martyna_wojcik ocenił(a) ten film na: 9

beachboy_86 Zgadzam się w 100%! widziałam film kilka tygodni temu, przed chwilą na Filmwebie wyskoczył mi zwiastun i na same wspomnienie się wzruszyłam. Świetny! Co do dobrych ról dziecięcych polecam Imperium słońca i Pokój :)

martyna_wojcik Pokój widziałem. Z chęcią poczytam i Imperium :-)

• beachboy_86 Ja też płakałam, a wychodząc z sali czułam jak mi serce podchodzi do gardła. Totalnie ryje psyche

• dezertx ocenił(a) ten film na: 10

beachboy_86 ja też. Jak można stawiać 1917 wyżej to jest dla mnie niepojęte. Film dla wrażliwych kinomanów

• beachboy_86 Grubą kreską oznacza: bez subtelności, polotu, wprost, na rympał. Jest to generalnie określenie negatywne, nie wiem więc jak ma się do reszty pozytywnej opinii.

rafiol Cześć Rafiol! Pisząc grubą kreską miałem na myśli na pograniczu, dobrego smaku, na pograniczu ironii, groteski etc. Mimo tej grubej kreski ( jak dla mnie ) nie zostały przekroczone owe granice. Byc może niefortunnie użyłem tego sformułowania:-). Miłego dnia a ja idę świętować zwycięstwo Parasite <3

• Idol85 ocenił(a) ten film na: 10

beachboy_86 na pewno będzie w 10 moich ulubionych filmow, rewelacja!

• piciu6 ocenił(a) ten film na: 9

beachboy_86 Dołączam do się do entuzjastycznej reakcji, w sumie to fajne wiedzieć, że są też inni, którzy spłakali się jak bobry.

• zaneta_plonska ocenił(a) ten film na: 10

beachboy_86 też łezkę uroniłam :D

• preczzkomuna ocenił(a) ten film na: 7

beachboy_86 Wszyscy sie podniecają młodym a po dziesięciu minutach zaczynał irytować. Grubas, kapitan i dziewczyna byli o wiele lepsi.