PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494295}

Jonas Brothers - Koncert

Jonas Brothers: The 3D Concert Experience
4,8 963
oceny
4,8 10 1 963
Jonas Brothers Koncert
powrót do forum filmu Jonas Brothers - Koncert

Mogę z oficjalnego źródła potwierdzić iż "Jonas Brothers: The 3D Concert Experience" pojawi się w Polskich kinach (przez czas ograniczony), a mianowicie premiera zapowiadana jest na 18 września 2009 roku. Ps. A z tym, że Polska jest krajem zacofanym raczej bym się nie zgodził, ponieważ poprawiło się w pewnych sprawach i to bardzo, nie chcecie wierzyć to nie. Tylko spójrzcie sobie i porównajcie inne kraje (ale nie chce mi się tego tłumaczyć). Pozdrawiam wszystkich :)

ocenił(a) film na 10
Logerman

A z jakiego źródła to wiesz ? =)

_________________
Nie za krótkie

KISSfromME

Co za bez sens. Premiera we wrześniu, a juz po 18 dniach na DVD u nas będzie. Tu link: http://www.imperial-cinepix.com.pl/products/2755-Jonas-Brothers-Koncert Coś się dystrybutorzy nie dogadali :)

Piter008

Mam nadzieję, że na Blu-ray w 3D też będzie :)

Piter008

mam swoje źródła xD faktycznie dziwnie z tym koncertem i z tymi datami. postaram się jeszcze dokładnie dowiedzieć, ale jak napisałem w nawiasie koncert w kinach ma być puszczany przez ograniczony czas więc było by to możliwe :P pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
Logerman

Mimo że film (a raczej koncert) już oglądałam to z przyjemnościa obejrzę w kinie =)

KISSfromME

"Jonas Brothers 3D" wejdzie na polskie ekrany 25 września.

ocenił(a) film na 10
muminek26

Już nie moge sie doczekać :)3D . bo normalnie to juz to ogladlam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones