PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475690}
7,8 1 655
ocen
7,8 10 1 1655
Joy Division
powrót do forum filmu Joy Division

Czy jakiś czarodziej posiada może napisy do tego dokumentu? Byłbym bardzo wdzięczny.

Karolpanuj

Ponawiam pytanie wyżej. Gdyby ktoś miał napisy lub namiar na nie- poproszę!

ocenił(a) film na 9
Karolpanuj

Wczoraj nagrałem film z C+. Jeśli chcecie to podam link, gdzie można ściągnąć. Napisów nie ma, bo jest lektor. A propos film jest znakomity, 9/10

YoGi_11

wrzuc linka jak mozesz bo napisów chyba nie ma nigdzie

ocenił(a) film na 9
yagnast

To jest link: http://tnttorrent.info/torrents.php?search=Joy+Division+-+dokument&category=0&ac tive=2&cachewalker=1 Przeczytajcie opis!!! Będę seedował do ratio 1, może 2. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
YoGi_11

Drobne sprostowanie. Na Canal+ niemal wszystkie filmy, także dokumenty pokazywane są w dwu wersjach - do wyboru: z napisami lub/i lektorem.

ocenił(a) film na 9
J__van_den_V_

tak czy inaczej, ja mam z lektorem. mam pewne problemy z wstawieniem, jak już będzie działał torrent, to wstawię

YoGi_11

Mógłbyś to umieścić na rapidshare, odsiebie lub czymś podobnym? Nie mam konta na tej stronie z torrentami, zresztą z tego co widzę i tak jest 0 seedów.

ocenił(a) film na 9
dondon

Nie ma mnie do końca sierpnia, więc z seeda narazie nici. Przypomnij się początkiem września to poseeduję, choć już od jakiegoś czasu nie wysyłałem, bo ci co chcieli to pobrali. Na tej stronie można się zarejestrować (chyba) bez żadnych problemów, i pobrać torrenta, a jak nie dasz rady to wyślij mi na priv swój email, to tam ci go prześlę, pozdrawiam+

YoGi_11

Jak ktoś może, niech poseeduje, zostało mi 250 mb...

ocenił(a) film na 9
Karolpanuj

seed już jest. Jak będę widział że nikt nie ściąga, wyłączam

YoGi_11

To ten torrent?
http://tnttorrent.info/torrent/3bf8d2f947d65b95471df87e501dd35c06916024.html

Cały czas pokazuje, że jest 0 seedów, a status trackera to: połączenie zakończone przez peera.

ocenił(a) film na 9
dondon

To ten, ale nie wiem dlaczego tak pokazuje. W każdym bądź razie jest on sprawny, bo cały czas wysyłam.

YoGi_11

Witam, mam prośbę, czy mógłbyś jeszcze raz dać seda, bardzo mi zależy na tym filmie (Fan Joy division ; ) ).

Z góry dziękuję- Utracony.

Utracony

Też bym na tym skorzystał bo wtedy nie udało mi się połączyć.

ocenił(a) film na 9
Utracony

Przykro mi, ale filmu już nie mam, skasowałem z dysku. Ludzie przestali ściągać, więc wyrzuciłem. Brakowało tam ok 3 min na początku, bo za późno włączyłem nagrywanie. Nie lubię trzymać takich niekompletnych filmów. Jak będzie jakaś powtórka to nagram jeszcze raz, tym razem cały. Trochę osób ściągnęło, więc może oni udostępnią. A propos; film bardzo dobry, pozdrawiam

Karolpanuj

Widzę że posty mają już swoje lata , ale nóż widelec może ktoś się odezwię ... Posiada ktoś ten film z napisami pl ?

Lebinmay

Przyłączam się do pytania ; )

Goofi321

Cześć , posiadam film z lektorem . Jakby co to napisz na priv .

Lebinmay

Słuchaj, nie mogę wysłać wiadomości na priv, bo nie posiadam jakiś tam punktów. Możemy się skomunikować za pomocą facebooka, poczty elektronicznej czy jak tam wolisz. Z góry dzięki, bo bardzo mi zależy na polskim tłumaczniu, jakiekolwiek by ono nie było ; )

Karolpanuj

ktoś posiada może polskie napisy do tego filmu? bo przeszukałem chyba cały internet

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones