Byłem sceptycznie nastawiony do tego filmu, ale zaryzykowałem.
Film mile mnie zaskoczył... jestem pod wielkim wrażeniem... przy tym filmie poczułem to czego nie doświadczyłem w takich produkcjach jak: "Transformers", "John Rambo", "Gladiator", "Ostatni Samuraj", etc.
Idealny film na bezsenność... niestety na seansie była jedna młoda para ludzi, którzy nie dali możliwości w pełni skorzystać z tych cudownych właściwości filmu... na szczęście w połowie filmu wyszli z sali, czego mogą jedynie żałować, bo właśnie wtedy akcja ruszyła pełną parą.
Godny polecenia dla starszych ludzi w wieku emerytalnym... od jutra zaczynam gotować przepisy z tego filmu.
10/10 Polecam.
1\10
Słaby film:), szkoda czasu i pieniędzy..........monotonia, nuda, Meryl - najsłabsza w karierze, flaki z olejem :)
Bardzo sie ciesze ze sie Panu podobala Panie Rafale ;) bFilm jest idelany, ja dawno sie tak nie usmialam, przecudna historia swietnie zagrana :)
Pozdrawiam ;)
----------------------
Drapi powtarzasz sie <zal>
film irytująco i nieznośnie słaby - "okropnie nierówny"
Gdyby nie kreacja Meryl Streep przeszedł by niezauważony
jeżeli bohaterka grana przez Amy Adams miała irytować i być nieznośnym
obrazem delikatnie rzecz ujmując niemądrej kobiety to brawo ale myślę że
chyba nie o to chodziło ...
historia Julii Child fenomenalna
historia Julie Powell frustrująca
ps. broń panie Boże przed takimi żonami jak Julie Powell, to tak na
marginesie - koszmar