PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556929}
6,5 158 925
ocen
6,5 10 1 158925
5,4 26
ocen krytyków
Jurassic World
powrót do forum filmu Jurassic World

Mnie najbardziej przypadł do gustu moment gdy T-Rex wpada do laboratorium i staje przed złym grubasem. Ten próbuje negocjować z dinozaurem mówiąc mu że stoi po jego stronie. Gadzina jednak nie daje się przekonać i odgryza mu rękę aż po łokieć. Uśmiałem się okropnie.

ocenił(a) film na 8
kidman86

Chyba raptor ;) Według mnie najlepsze sceny to wjazd w kuli między dinozaury, ucieczka i-rexa, ankylozaury vs hybryda, raptor odgryzający rękę grubaskowi, t-rex raptor i mosasaur vs i-rex. Oraz oczywiście końcowa scena.

Joecrou

Cytuję:
"ankylozaury vs hybryda"

Raczej jeden Ankylozaur, pozostała trójka uciekła.

ocenił(a) film na 8
Luis Garcia

Wiem o tym.

Joecrou

Wątpiłem w to, patrząc co napisałeś.

ocenił(a) film na 8
Joecrou

zgadza się! wpisałem na szybko w goglach t-rex i stwierdziłem że wygląda tak samo ;)

użytkownik usunięty
kidman86

Ano to był raptor aa nie t-rex :) dla mnie jako kobiety jedna z lepszych jak Owen jedzie na motorze wśród raptorów :) a wcisnelo mnie w fotel jak okazało sie ze i-rex sie tak zajebiscie kamufluje, noo i oczywiście końcowa scena :)

ocenił(a) film na 7

"jak Owen jedzie na motorze wśród raptorów"

Mnie wtedy się przypomniała przerobiona scena z parodii zwiastuna i raptory na motocyklach xD W ogóle, zbierało mi się na śmiech niemal przy każdej scenie, która miała przeróbkę w parodii :P

ocenił(a) film na 7
kidman86

Mina Owena podczas jazdy motocyklem z raptorami, cos w stylu "o ja, to bedzie wygladac zajebiscie w kinie" :D

ocenił(a) film na 5
rozkminator

To byl jeden z najgorszych gniotow w tym filmie az nie wiedzialam czy wydrapac sobie oczy czy sikac ze smiechu

ocenił(a) film na 7
quandzia

Ja sikałem ze śmiechu, śmiech to zdrowie, więc dla mnie to był zajebisty gniot :D

kidman86

Owen pod jeepem i węszący indominus najlepsza scena w filmie

kidman86

T-Rex to by się raczej nie zmieścił do laboratorium :P

Moje TOP:
1. Scena z flarą i wejście T-Rexa
2. Końcowa walka
3. Ucieczka I-Rexa
4. Raptory biegnące przez las z Prattem na motorze
5. Double-shot Mozazaura

ocenił(a) film na 8
kidman86

Przejażdżka Żyrosferą - wywrócenie jej jak w "jedynce" - ucieczka - skok do wody.

ocenił(a) film na 3
kidman86

Dla mnie najlepszą sceną było pierwsze pokazanie I-Rexa i podziwianie go przez Masraniego i Claire, kiedy jeszcze miałem nadzieję, że to będzie dobry film.

ocenił(a) film na 5
kidman86

Jedyna scena, ktora mi sie podobala- zebym mogla to stwierdzic to jak hybryda atakuje ta kulke hamstera do jazdy.
Dziekuje do widzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones