PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556929}
6,5 158 925
ocen
6,5 10 1 158925
5,4 26
ocen krytyków
Jurassic World
powrót do forum filmu Jurassic World

Mam pytanie

ocenił(a) film na 6

Co zrobili z T-Reksiem?? Pozbyli się mutanta, ok, a potem co? Owen powiedział " sio, do zagrody" i T-R po prostu sobie poszedł? Chyba tego nie przemyśleli :P

ocenił(a) film na 7
anka16

Najlepiej byłoby go uśpić i przenieś do zagrody.

ocenił(a) film na 6
Anthrax91

Owszem, logiczne, ale niezupełnie o to mi chodziło. Mutant zjedzony, T-R rozgląda się po okolicy i tuż pod swoimi łapkami dostrzega grupkę poszarpańców. Dokładnie ten moment. I co? Czeka wyluzowany, dłubiąc w zębach, aż przybędą chłopcy z czymś tam do uśpienia? Maszyna do zabijania kontra obszarpańcy. Wiem, czepiam się, ale na filmwebie jest mus czepiać się wszystkiego :P Żart, oczywiście. Takie durne pytanie przyszło mi do głowy i tyle.

ocenił(a) film na 8
anka16

Czego niby nie przemyśleli ? RExie sobie poszła na lądowisko, skąd miała dobry widok na park, a potem pewnie ją uśpili i przenieśli do zagrody czy coś.

ocenił(a) film na 6
Joecrou

Prehistoryczna maszyna do zabijania, która w pierwszej części zjadała wszystko, co się ruszało, "poszła sobie na lądowiska, skąd miała dobry widok na park"...Taa, podziwianie krajobrazu to jest to, co T-R lubi najbardziej.

ocenił(a) film na 8
anka16

Serio myślisz że t-rex, który przed chwilą prawie zginął w walce z mutantem, miał chęci i siły by poraniony ganiac się za grupką ludzi ? Proszę nie zartuj sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones