PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704757}
7,3 414
ocen
7,3 10 1 414
K: Missing Kings
powrót do forum filmu K: Missing Kings

Rewelacja!

ocenił(a) film na 8

Zdecydowanie warto było się naczekać :D Oprawa wizualna i muzyczna na naprawdę wysokim poziomie, ciężko mi znaleźć inne równie pięknie wykonane anime. Nareszcie dowiadujemy się nieco więcej o Zielonych, tylko wspomnianych w pierwszym sezonie anime, a fabuła akcją się toczy ;) Walka Kurou z Yukarim po prostu miodzio :D Czuję się troszkę rozczarowana pewnym rozwiązaniem fabularnym, stąd 9 a nie 10, ale poza tym nie mam na co narzekać :)

PS. - Do tych co już obejrzeli.
Jak sądzicie, co się stanie z Munakatą? :o

ocenił(a) film na 9
Rachel3

A co ma się stać, dalej będzie królował. ;)
Moja ulubiona scena to współpraca Misakiego i Kurou <3

ocenił(a) film na 8
Pink_Phink

A widziałaś może scenę po napisach? Jeśli nie, to napiszę, że (SPOILER) na jego mieczu Damoklesa pojawia się rysa. Innymi słowy, jego moce mogą się wyrwać spod kontroli, tak jak to się działo u Mikoto, a to z kolei prowadzi do jego śmierci :o Martwię się tym trochę, bo to moja ulubiona postać...

I również bardzo mi się podobała współpraca Misakiego i Kurou, szczególnie moment tuż przed wejściem do wieży XD Właściwie, to w sumie jeszcze nie była współpraca... ;) + relacja Fushimi/Misaki oczywiście bezcenna :)

ocenił(a) film na 9
Rachel3

Heeh? Zawsze przewijam napisy w każdym filmie, żeby sprawdzić, czy nie ma jakiejś dodatkowej sceny, więc jakim cudem umknęła mi w jednym z moich ulubionych anime...? Powinnam się wstydzić. Ale już nadrobiłam!
Rzeczywiście nieciekawa scena... Mimo to myślę, że przynajmniej na razie Munakacie nic nie będzie. Jedna rysa nie zwiastuje od razu śmierci, bądź spokojna ;) Zresztą po jego postawie było widać, że nie zamierza podzielić losu Mikoto.
Nowy sezon zapowiada się znakomicie, zatem czekajmy do października ;D

ocenił(a) film na 8
Pink_Phink

Nom :) Postanowiłam mieć podobne nastawienie. Chociaż to "na razie" jednak trochę mnie niepokoi...

Btw. czytałaś może mangę K: Countdown? Rozgrywa się bezpośrednio po filmie, i jest to całkiem fajne uzupełnienie, a przy okazji można czymś sobie osłodzić czekanie do października :)

ocenił(a) film na 9
Rachel3

Oczywiście, przeczytałam większość tego, co było do przeczytania. Zwłaszcza mangi Yui Kuroe uwielbiam, są takie urocze, no i HOMRA :)

ocenił(a) film na 8
Pink_Phink

No cóż, ja stoję po niebieskiej stronie barykady (Munakata i Fushimi <3) XD

A o nowelkach słyszałaś? :)

ocenił(a) film na 9
Rachel3

Owszem, omawiałam je na polskim xD
A tak na poważnie: pewnie, że słyszałam (kiedy pisałam, iż przeczytałam większość tego, co było do przeczytania, również light novel miałam na myśli), sama zajmuję się amatorskim tłumaczeniem jednej z nich (tej o Misakim i Saruhiko).

ocenił(a) film na 8
Pink_Phink

Rozumiem. Nieźle :) Ja czytałam po angielsku, nawet nie sprawdzałam, czy są po polsku. Widzę, że Cię niczym w takim razie nie zaskoczę :P

ocenił(a) film na 9
Rachel3

Wczoraj naszło mnie na czytanie SIDE:BLUE, pochłonęłam tę powieść w całości i zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Po prostu wow! Niby wiedziałam, co się stanie z głównym bohaterem, ale mimo wszystko... było zaskoczenie.
Nie spodziewałam się, że Scepter4 tak mnie zaciekawi, bo jestem w obozie HOMRY, a tu proszę. Tym bardziej uważam, że Munakata świetnie da sobie radę w nowym sezonie ;)

ocenił(a) film na 8
Pink_Phink

Z ciekawości, czytałaś może całość? Bo ja znalazłam wersję z przetłumaczonymi czapterami 1-3, bez 4 i epilogu :/ Tak samo nie mogłam w ogóle znaleźć nowelki "Lost Small World", czytałam tylko mangę. Jeżeli masz jakieś lepsze źródło, mogłabyś mi podesłać na PW? :)

ocenił(a) film na 9
Rachel3

Jasne, już leci ;)

ocenił(a) film na 8
Pink_Phink

Z góry dziękuję :D

ocenił(a) film na 9
Rachel3

Doszło? Mam problem z tutejszą pocztą... Nie ma to jak pisać trzy razy tę samą wiadomość x.x

ocenił(a) film na 8
Pink_Phink

Doszło :) Thx jeszcze raz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones