PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570578}

Kłopotliwy chłopak

Worried About the Boy
6,6 1 222
oceny
6,6 10 1 1222
Kłopotliwy chłopak
powrót do forum filmu Kłopotliwy chłopak

Mimo wszystko na tak.

ocenił(a) film na 8

Mam mieszane uczucia co do tego filmu. Podobał mi się, ale... Czegoś jednak brakuje. Film koncentruje się na życiu prywatnym George'a, jednak wiadomo, że nie można nie wspomnieć o jego karierze. I chyba w tym tkwi problem. Jest o jednym i drugim, ale o obu nieco za mało. Film jest za krótki na oba wątki. Pozostaje niedosyt, nawet w części o życiu prywatnym. Związek George'a z Jonem zasługuje na trochę więcej czasu ekranowego.
Mimo wszystko z chęcią do niego wrócę. Świetnie dobrana obsada, ze strony wizualnej- w zasadzie większość aktorów jest jeszcze ładniejsza od oryginałów a Marylin jest po prostu cudowna. Nie wiem tylko, czemu Steve Strange został tak postarzony, w tamtych czasach on też był młody.
Perełką filmu jest rzecz jasna Douglas Booth. Z makijażem, czy bez, jest piękny. Ale odstawiając na bok jego niewątpliwą urodę- jest też zaskakująco dobry. Mam nadzieję, że chłopak się nie zmarnuje, bo zdecydowanie jest utalentowany i przy okazji odważny.
Zakochałam się w makijażach z tego filmu (i przy okazji zainteresowałam nurtem New Romantic)- odważne, dziwne, mocne. Uwielbiam.

Drago_2

Też czuję lekki niedosyt po obejrzeniu...jakby czegoś brakowało, aczkolwiek i film jest bardzo dobry i wywarł na mnie ogromne wrażenie...

Drago_2

Wielkie zaskoczenie ,,,pierwszy raz oglądałam tego typu film ,, i jestem pod wrażeniem ,,,zgadzam się że Douglas zagrał rewelacyjnie ,,jest przystojny więc z makijażem czy bez wyglądał super ,,makijaże w tym filmie były obłędne ,, ja sama bardzo mocno się maluje ale takiego arcydzieła jeszcze nie dokonałam ,,,,,,Film ten to nie tylko biografia sławnego piosenkarza ale i również akceptacja innych ,,,otwarcie na realia świata ,dążenie do marzeń ....Z 10 zasłużona dycha...

ocenił(a) film na 7
Drago_2

film jest wyjątkowy mnie bardzo się podobał d. booth wyglądał niesamowicie gra muzyka postacie makijaże stroje i odrobina humoru wszystko robi wrażenie, ale przyznam że wątek związku z jonem powinien być nieco bardziej rozwinięty czy ktoś mógłby mi polecić inny film tego rodzaju?

lacrimosa93

Co do twojego pytania - jeśli nie widziałaś Velvet Goldmine to obowiązkowo!

Drago_2

zupełnie się nie zgadzam - nudny, pretensjonalny, chaotyczny. Tyle mogę powiedzieć na temat tego filmu.

ocenił(a) film na 8
Drago_2

Przyznam bez bicia, że przed filmem mało wiedziałam na temat Boy'a, nawet i Culture Club. Jeśli chodzi o lata 80, to najwięcej kojarzę, słucham, oglądam i czytam o Dead or Alive i wokaliście imieniem Pete Burns.
'Worried...' według mnie jest świetny, muzyka, charakteryzacja, wszystko. Tylko owszem, 10 nie dam. ZA KRÓTKO. Pozostał straszny niedosyt i żal: 'to już koniec?'
Oprócz tego, trochę śmieszyły mnie sceny, w których Douglas śpiewa. Po prostu, jak człowiek widział George'a śpiewającego, to jego wokalu nie jest w stanie przypasować komuś innemu.

ocenił(a) film na 8
Drago_2

Film mnie strasznie wciągnął, bardzo spodobała mi się narracja - w bardzo krótkim czasie zgrabnie przedstawiono całkiem sporą część historii Boy George'a, a jednocześnie w taki sposób, że można się było zżyć z bohaterami i nawet nieźle ich poznać. Ale to racja, niedosyt pozostaje, widać, że pakowali wszystko do tych telewizyjnych 1,5h :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones