PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6662}

K2

7,0 11 294
oceny
7,0 10 1 11294
6,5 2
oceny krytyków
K2
powrót do forum filmu K2

Powiedzcie mi czy glowni bohaterowie [ten w okularach i jego kumpel] zdobyli szczyt? Na reklamie poszedlem sie umyc i przegapilem ten moment. Wiem, ze byli w 4 na tej bazie i w gore poszedl ten jeden z jakims skosnookim. Pozniej ten skosnooki zszedl do nich i co bylo dalej? Oni poszli na szczyt i go zdobyli czy nie zdobyli? Pozniej widzialem tylko jak ten w okularach zlamal noge i musial zostac a jego przyjaciel schodzil na dol i znalazl tego ktory wybieral kto ma wchodzic na gore i wzial od niego line i poszedl po przyjaciela... ale pytanie czy gosciu w okularach i jego przyjaciel zdobyli k2 czy nie zdobyli? bo nie wiem kiedy ten zlamal noge czy podczas schodzenia ze szczytu czy podczas wchodzenia?

ocenił(a) film na 10
michalk86

Taylor i Harold bo tak nazywają się główni bohaterzy tego filmu zdobyli szczyt K2 (piękna scena) i Harold złamał nogę przy schodzeniu ze szczytu. Piękny film z pięknym zakończeniem. Nigdy mi się nie znudzi.

ocenił(a) film na 10
michalk86

OmG ominąłeś na prawdę świetny moment filmu ... piękna scena i muzyka ...
film widziałem z 10-13 razy a już dość dawno go nie widziałem :P Jako dziecko lubiłem go oglądać. z wypożyczalni tata brał VHS i się oglądało :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones