Każdy by chciał!!

Everybody Wants Some!!

2016 1 godz. 57 min.
6,4 3 262
oceny
6,4 10 3262
5 142
chce zobaczyć
6,9 11
ocen krytyków
{"rate":6.909091,"count":11}
powrót do forum filmu Każdy by chciał!!
 • miko1980 ocenił(a) ten film na: 9

  W zasadzie nie ma sie tu do czego przyczepic (chyba ze ktos nie przepada za klimatami a'la amerykanskie college lub lata 70te).

  Muzyka, aktorstwo, stroje - wszystko jest tu idealnie odwzorowane, film oglada sie z czysta przyjemnoscia. Polecam.

 • Skoroszytowa ocenił(a) ten film na: 1

  miko1980 Masz rację, jest muzyka, są stroje, aktorzy też zjawili się na planie, któś włączył światła. Zastanawiam się tylko, po co. Ten film nie opowiada żadnej historii, nic się w nim nie dzieje. Ludzie poruszają się od lewa do prawa, czasem robią jakieś podskoki, ale nic z tego nie wynika.
  Ten pojazd do nikąd nie zmierza, po prostu kilku kolesi jeździ nim powoli po okolicy, żłopie piwo i zaczepia dziewczyny. I tak godzinami...

 • Skoroszytowa Ten film jest jak baseball :) Niby bez sensu, ale jednak spełnia swoje zadanie.

 • ricardo22 ocenił(a) ten film na: 8

  jack19 Sens tego filmu to pokazanie jak wtedy wyglądało życie. Film nie opowiada historii bo jest ona nie potrzebna. Cały świat tych ludzi kręcił się wokół baseball'u i panienek, dzisiaj jest tak samo, ale zamiast baseball'u są gry video a panienki to tylko w internecie na odpowiednich stronach, więc wniosek prosty- kiedyś było cudownie.. Gwarantuje, że takie życie spodobało by się zdecydowanej większości społeczeństwa ludzi 16-25 lat. Polecam obejrzeć inne tego typu filmy np. Uczniowska balanga. :)

 • OmniModo ocenił(a) ten film na: 8

  ricardo22 nice :)

 • kowal1528 ocenił(a) ten film na: 6

  Skoroszytowa A no film nie ma żadnego sensu, gatunek dla mnie to "film" bo innego przypiąć mu się nie da, nawet w filmach akcji jest więcej śmiesznych scen niż w tej "komedii":) ale fakt faktem fajnie mi sie oglądało tylko cholernie słabe zakończenie... jakbym odcinek serialu skończył oglądać:/ więc tak marnym zakończeniem a raczej jego brakiem wkurzyli mnie trochę... ale sam film fajny, dobrze mi się oglądało mimo że nic sobą nie wniósł, nie było nawet tam punktu kulminacyjnego, po prostu film:) ale przyjemny!

 • sabaabes ocenił(a) ten film na: 4

  miko1980 tylko puszki z ktorych pili to forma z lat 90 tych. w tamtych latach puszki wygladaly inaczej