7,4 176
ocen
7,4 10 1 176
96
chce zobaczyć
{"type":"film","id":299337,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kabul+Express-2006-299337/tv","text":"W TV"}]}
Kabul Express
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 5,99 zł


Historia pięciu osób pochodzących z różnych krajów przemierzających Afganistan. Jai (Arshad Warsi) i Suhel (John Abraham) to reporterzy z Indii pragnący nakręcić spotkanie z Talibami. Imran Khan Afridi (Salman Shahid) jest żołnierzem Talibów, który pragnie wrócić do swojego kraju - Pakistanu. Khyber (Hanif Hum Ghum) dumny Afgańczyk, któryHistoria pięciu osób pochodzących z różnych krajów przemierzających Afganistan. Jai (Arshad Warsi) i Suhel (John Abraham) to reporterzy z Indii pragnący nakręcić spotkanie z Talibami. Imran Khan Afridi (Salman Shahid) jest żołnierzem Talibów, który pragnie wrócić do swojego kraju - Pakistanu. Khyber (Hanif Hum Ghum) dumny Afgańczyk, który widział jak przez wieki wyniszczali jego państwo. Jessica Beckham (Linda Arsenio) amerykańska fotoreporterka gotowa poświęcić swe życie na robienie zdjęć Talibom. Ich drogi przecinają się w bezlitosnym kraju zniszczonym przez wojnę. Ekscytująca historia opisująca 48 godzin z życia pięciu różnych osób połączonych przez nienawiść i strach.

Kabul Express zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.