PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 176
ocen
3,6 10 1 77176
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

Kac Wawa nie jest ani najgorszym filmem polskim w historii ani nawet najgorszym filmem roku.
Dlaczego ludzie go tak nie lubią?

Więcej na ten temat przeczytacie w moim blogu Cofnij KINO (poniżej link)

http://cofnijkino.blogspot.com/2013/07/kac-wawa-sprawdzony-przepis-na-ciasto-z.h tml

ocenił(a) film na 8
fidelio

widzisz - napisałeś inteligentnie i żaden z tych "wielkich krytyków" udzielających się tutaj od ponad 2 lat prawie CODZIENNIE nie odpowiedział. Jeśli masz czas zalecałbym napisanie felietonu właśnie o tym. Spróbuj podpisać się pod 5 pozytywnymi komentarzami i poczekaj 15 - 20 minut - od razu któryś z nicków, które tutaj jeden koleś wychwycił podbije 4-5 wpisów negatywnych. Czy to normalne? Jak ten film może mieć normalna ocenę? Może to rzeczywiście jakiś program komputerowy zainstalowany tutaj?

ocenił(a) film na 8
Michul36

Popieram!

Jacek_Mch

ja też

hyerzac

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Na układy... (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

ocenił(a) film na 8
Michul36

a z tą akcją to racja!

Jacek_Mch

Prawda

ocenił(a) film na 7
Michul36

Prawda!

Michul36

PRawda!

dimanters

Zgadza się

Bslagura

I znowu muszę podbić temat bo niejaki orlagura / protip ciągle podbija negatywne

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Na układy... (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

ocenił(a) film na 8
fidelio

Kilku idiotom odwaliło na punkcie hejtowania tego filmu od całą masą multikont, walczę z takim jednym od maja ubr

ocenił(a) film na 1
fidelio

Na Śląsku funkcjonuje taki dowcip: żona mówi do męża: - tobie to już nijak nie można dogodzić. W poniedziałek przepadałeś za kluskami, we wtorek cieszyłeś się, że wróciły, w środę, czwartek i piątek ci smakowały, w sobotę zjadłeś, a teraz nagle w niedzielę marudzisz, że znów kluski.
Może to cała odpowiedź na wyłożone na blogu pytanie - bo każdy ma swoją cierpliwość. A że tutaj kluski - jak sama piszesz - nie pierwszej świeżości, siódmy raz odgrzewane i na kradzionym (z USA) tłuszczu, to i cierpliwość wyczerpała się hałaśliwiej.
Ja osobiście jednak oceniałbym znacznie surowiej niż Ty. Już wszystkie te "Ciacha", Wyjazdy integracyjne i inne bzdety nie warte są dla mnie więcej niż 2. A Kac Wawa jest od nich rzeczywiście gorszy, wręcz indolentny, na dodatek cyniczne obliczony na łatwe sprzedanie tego, co już poszło. I tytuł podpinający się pod niezły film. Nie wiem, czy to najgorszy szit sezonu, trzeci od końca czy czwarty. Nie chce mi się smakować, to nie na moje kubki. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones