Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:54

Zobacz Kaczki z gęsiej paczki zwiastun

Film

Duck Duck Goose

2018 1 godz. 31 min.
5,9 1 593
oceny
5,9 10 1593
691
chce zobaczyć
{"id":"805639","linkUrl":"/film/Kaczki+z+g%C4%99siej+paczki-2018-805639","alt":"Kaczki z gęsiej paczki","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/56/39/805639/7839858.2.jpg"}
Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Kaczki z gęsiej paczki
Kaczki z gęsiej paczki (2018) Zwiastun nr 1 (polski) 1:54
Kaczki z gęsiej paczki
Kaczki z gęsiej paczki (2018) Spot nr 1 (polski) 0:20
Kaczki z gęsiej paczki | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2018 | Film Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwaBenek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

dystrybucja
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Duck Duck Goose
inne tytuły
Kaczki z gęsiej paczki Polska
妈妈咪鸭 Chiny
Więcej...
Ted Danson był rozważany do użyczenia głosu Larry'emu.
Margot Robbie była rozważana do użyczenia głosu Chi.
Dave Foley był rozważany do użyczenia głosu Gilesowi.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Animacja ładna, to samo widoki na chińską przyrodę, ale na te czasy już nic nowego. Historia bardzo wtórna. To samo po raz kolejny te same morały: najważniejsza jest miłość, przyjaźń, praca w grupie. Zrobienie z kota Smigola z LOTR jakoś mi się nie podobało. Żaden tekst mnie nie rozbawił, bardziej komentarz ojca ... więcej

  8
  • Duck duck goose 6/10

   dabram17

   Swietna animacja, ciekawe orientalne charaktery, film dla dzieciakow jak i doroslych.

   2
   • Tłumaczenie tytułu

    magroj

    Zastanawia mnie podobieństwo polskiego tłumaczenia tytułu filmu do nazwy zespołu Kaczki z Nowej Paczki. Czy to jest tylko przypadek?

    1
    • Kaczki z bardzo dobrej paczki

     Fan345

     Kaczki z gęsiej paczki to bardzo dobry film wart obejrzenia. Ciekawe postacie ,dobra grafika, interesująca fabuła i dużo śmiechu. A polski dubbing wspaniały. Polecam ten film.

    • Fajny film, tylko krótki. Mało przygód, ledwo się zaczęło, a już się skończyło. Wstęp i zakończenie, a gdzie rozwinięcie? Takie dziwne miałam wrażenie w kinie w Złotych Tarasach w Warszawie. Wiedza o społeczeństwie, ha ha, dobre.