film

Kamasutra

Kama Sutra: A Tale of Love
1996
1h 54m
7,0 1 527
ocen
7,0 10 1 1527
5,7 3
oceny krytyków
Indie, wiek XVI. Na królewskim dworze wychowują się dwie kobiety: księżniczka i jej służąca. Służąca zazdrości księżniczce pozycji społecznej, natomiast księżniczka... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Kamasutra zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Independent Spirit
Film zdobył nagrodę Independent Spirit oraz 1 nominacja
Sprawdź wszystkie nagrody

Indie, wiek XVI. Na królewskim dworze wychowują się dwie kobiety: księżniczka i jej służąca. Służąca zazdrości księżniczce pozycji społecznej, natomiast księżniczka służącej powabu. Kiedy księżniczka wychodzi za mąż za królewicza, służąca próbuje się zemścić.

boxoffice
$15 709 095 na świecie
$4 109 095 w USA
$11 600 000 poza USA
budżet
$3 000 000
studio
Channel Four Films (przedstawia) (współudział) / NDF International (przedstawia) / Pandora Filmproduktion (przedstawia) / więcej
tytuł oryg.
Kama Sutra: A Tale of Love
inne tytuły
Tara and Maya Indie
więcej
Bandaż na nadgarstku Tary znika, kiedy wyciąga ramię do Mai, ale pojawia się w następnej scenie, przy zbliżeniu na ramię.
Film kręcono w Jaipurze i Khajuraho (Indie).
Żeby można było zrobić film w Indiach, produkcja musiała nosić fałszywy tytuł "Tara and Maya", gdyż indyjskie władze nie dałyby zezwolenia znając prawdziwy tytuł i treść.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy ktoś zna tytuł filmu o podobnej tematyce, ale mającego miejsce w Chinach lub Japonii? To dość stary film, pamiętam go z telewizji, ale zupełnie nie znam tytułu.

To swoista baśń o dobrej i złej dziewczynie, o miłości emocjonalnej i fizycznej. Jest piękna!

urzekająca atmosfera, magia, klimat, cudowne zdjęcia z Indii. Świetne aktorstwo. Dobrze pokazana pozycja kobiet, w sensie organizacji społeczeństwa ( jak to powiedział brutalne pewnie polityk indyjski w 2000 r - kobieta jest pojemnikiem na sperme...). FIlm oceniam dobrze jak całośc muzyka, gra aktorska etc...no i...

pytanie ;)

ocenił(a) film na 8

zgadzam się, że kamasutra ma swoje braki i niedociągnięcia. niemniej posiada także osobliwy urok, który sprawia, że za każdym razem (a było ich chyba 3 do tej pory) oglądam ją z przyjemnością, całościowo postrzegając jako film naprawdę dobry.

czy znacie może inne obrazy utrzymane w podobnym klimacie? będę wdzięczna...

więcej

akcja zbyt rozwleczona, pod koniec juz spore znuzenie czulem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones