PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 781
ocen
5,6 10 1 13781
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Świetny

ocenił(a) film na 10

Spodziewałem się po opisach czegoś podobnego do Martyrs (To nie jest film dla
normalnych ludzi czy jakoś tam). Troszkę się różni, inny typ fabuły i akcji. Zaskakuje wciąga
(może nie od samego początku). Film wbrew pozorom nie tylko ukazuje makabryczne
sceny, ale także trafia w psychikę, mam na myśli dramatyczność...

SquareDance88

Pozwól, że podpiszę się pod Twoją wypowiedzią. Zdanie mam identyczne. A co do filmu który przytoczyłeś prócz tego pod którym toczy się dyskusja to końcówka odarcia ze skóry głównej bohaterki mnie powaliła, nie spodziewałam się że w ogóle jest możliwe w filmie coś takiego przedstawić dla ludzkich oczu.

klaudusia761212

Musisz spolerować?

R.E.H.

Musisz czytać?

klaudusia761212

widzę, że panisko od chlewu się oderwało i od razu do interneta siadło...trudno. PS a ty musisz użytkowników swoją gębą straszyć?

R.E.H.

<hahaha>

ocenił(a) film na 7
klaudusia761212

No zanim napisze sie cos o filmie pisze sie SPOILER - taka niepisana zasada;)

klaudusia761212

Ten film jest lepszy

ocenił(a) film na 7
SquareDance88

mocny film, wszystkie kończyny bolą przy oglądaniu takiego filmu 7/10

ocenił(a) film na 10
SquareDance88

Dla mnie ten film to strzał w 10. Bardzo mi sie podobał.

ocenił(a) film na 1
SquareDance88

dno dna. z wybitnym martyrs nie ma nic wspolnego.

ocenił(a) film na 10
whitepony86

Skrajna ocena wyrażona w kolokwialny sposób w połączeniu z generalizacją czynią Twoje słowa niewiarygodnymi.

ocenił(a) film na 1
Peshay

dales 10? wolne zarty... :D

ocenił(a) film na 6
whitepony86

nie no 10 to przesada, ale znowu nie takie dno, u mnie 6 może 7/10

ocenił(a) film na 1
paratrooper87

bardzo rzadko tak tutaj mówie ale ten film to dno dna.

whitepony86

Nie tak znowu rzadko. Już dwa razy w jednym temacie.

ocenił(a) film na 10
Peshay

Nie śmieszniejsze niż Twój komentarz.

użytkownik usunięty
SquareDance88

"trafia w psychikę" to mało powiedziane ;) Ja bym to ujęła: (może trochę kolokwialnie to zabrzmi ;D) strasznie wjeżdża na psychę! I dla tego tak mi się podobał. Bardzo chętnie sięgam po filmy "nie dla normalnych ludzi" ;)

ocenił(a) film na 5
SquareDance88

Film sredni, kiepski scenariusz, dobre zdjecia, niezle tempo. Te dysproporcje sie wyraznie odczuwa. Ujecia sa interesujace, ale dialogi wprost glupkowate, a fabula ogolnie pozbawiona logiki. Fajna scena przy stole, z dobrze dobrana muzyka. Kompletna konsternacja, gdy dwaj Arabowie po wykaraskaniu sie z rozbitego samochodu wpieprzaja sie do ciemnej kopalni a potem wpelzaja w jakis waski i ciasny tunel. Po prostu bezsens. Jeden z psycholi jest wielokrotnie dzgany nozyczkami, w innej scenie dostaje w leb wielkim gorniczym mlotem, a kilka godzin pozniej znowu jest sprawny jak nowonarodzony. Normalny czlowiek po takim ciosie 30-kilogramowym mlotem mialby zmiazdzona czaszke. I tak dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones