PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 781
ocen
5,6 10 1 13781
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Nigdy, ale to pod żadnym pozorem nie oglądajcie tego "filmu". Najgorzej spędzone 108min mojego życia..

ocenił(a) film na 7
Zygfryd666

Wbrew pozorom, nie jest to krew tylko dla krwi.

ocenił(a) film na 1
Toolbar

Nie jest krew dla krwi, ale krew dla gówna. No sorry stary, ale tego się nie dało oglądać. Dotrwałem do końca pod przymusem i mogę z czystym sumieniem wystawić 1, bo mniej nie można. A kino klasy B uwielbiam, tak dla ścisłości.

Zygfryd666

a ja z czystym sumieniem wstawiam 10 /10 !!! i do ulubionych !!!

ocenił(a) film na 1
ParamoreRiot

10/10 dla jednego z najgorszych filmów ever? Mamy chyba nieco inne poczucie estetyki i piękna ;)

ocenił(a) film na 8
Zygfryd666

Jeśli w horrorze ma być estetyka i piękno to panu już dziękujemy ;)
Mnie się film podobał ma inny klimacik niż amerykańskie cukierkowe horrorki (są wyjątki), azjatyckie horrory które bardzo lubię (oczywiście zdążają się też crapy) czy naprawdę ciekawe ostatnie hiszpańskie RECi.
Naprawdę fajny film nie jest to dzieło wybitne ale solidna porcja francuskiego kina które zawsze było troszkę kiczowate, bardziej podlane krwią i sexem.

Do ludzi którzy operują tylko ocenami 1/10 i 10/10 na filwebie: jesteście zajebiści, to dzięki wam sprawdzanie oceny filmu przed obejrzeniem jest totalnym nieporozumieniem ;]

ocenił(a) film na 1
Sexiflexi

Taaaak....
Po pierwsze kto tu operuje ocenami TYLKO ocenami 1 czy 10?
Po drugie "estetyka i piękno" może być naprawdę różnie pojmowana, a ty koleś w ogóle nie rozumiesz o czym piszę.
Uwielbiam kiczowate i krwawe kino klasy B, ale ten film był tak nudny, jak to tylko możliwe. Powielanie schematów, ale w bardzo, bardzo nieumiejętny sposób - żadnego plusu tu nie znalazłem. Żadnego.

ocenił(a) film na 4
Zygfryd666

"plusa" na litość boską a nie "plusu" =)

Zgadzam sie, że film powiela schematy. Przewidywalny i krwawy do szpiku kości (nomen omen). Jedyny plus jaki mógłbym znaleźć to język francuski (ale to niefilmowe).
=)
hehe

ocenił(a) film na 1
al_qubain

plusa fakt,

co do języka ok, ale jeszcze spoko był ten naziol ojczulek. Tak to nuda straaaszna.

Zygfryd666

Ten film jeszcze ujdzie, obejrzyj sobie "Skazani na strach" to myślę że dasz wyższa ocenę temu tu filmowi:)

Zajcevv

nieaktualne, dopiero teraz ze zdumieniem stwierdziłem że widziałeś i wysoko oceniłeś, zastanawia mnie twa skrajność.

ocenił(a) film na 1
Zajcevv

Bo tamten film był dla mnie inny, nieprzewidywalny, zaskakujący, straszny, krwawy (pozytywnie) i nawet posiadał ciekawą fabułę. Choć "Skazani na strach" był może lekko naciągany, to urzekł mnie i zaszokował. Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
newaccount13

akurat wtedy było spoko, frajerze

ocenił(a) film na 10
Zygfryd666

wow
Weś usuń tego avatara bo wzbudzasz u mnie lęk i obrzydzenie
hahha

ocenił(a) film na 1
newaccount13

Ktoś Ci usunął posta, przyjacielu ;-)

ocenił(a) film na 7
Zygfryd666

Zygfrydzie, uwierz mi, ze jest wiele gorszych filmow zaslugujacych na Twoja ocene (czytaj jeden ;p). FrontiereS nie byl az taki zly :)

A co do Martyrs- Skazani na strach, jakos gorzej mi do gustu przypadl, ale dalo sie obejrzec :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones