PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 781
ocen
5,6 10 1 13781
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

4/10

użytkownik usunięty

słabiutkie są te francuskie "horrory"

Ich nietrudno wystraszyć.

Francuskie horrory są bardzo dobre wg mnie.

użytkownik usunięty
Radzio3i6

możesz napisać jakieś konkretne tytuły bo widocznie nie trafiłam na te dobre :)

1 Martyrs
2 Frontiere's
3 Haute tension
4 Najście

Wszystkie są krwawe ale dobre bo ciekawe i na końcu zaskakują więc warto je obejrzeć

użytkownik usunięty
Radzio3i6

numerku 3 nie oglądałam więc obejrzę na pewno, ale pozostałe trzy filmy są strasznie słabe, nie wystarczy kilka wiader krwi na ścianach i ludziach żeby horror był dobry ;/

Jest to rzecz jasna kwestia gustu.
A francuskie horrory słyną z ostrej jatki.
Ja tam je lubię i oglądam z zaciekawieniem bo naprawdę dużo się dzieje i na koniec wszystko się wyjaśnia.
1 na przykład jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Długo zapada w pamięci. Jest to moim zdaniem najlepszy francuski horror.
2 natomiast mi się nie podobała.
Pozostałe 2 były w porządku.

Obejrzałem na razie Frontieres oraz Martyrs, ale już jestem w stanie podzielić Twoją opinię. Gore i przemoc trzymają poziom, ale to nie wystarcza. Są to śmiertelnie poważne tytuły, ale przy tym niesamowicie głupie: Martyrs- metafizyczno-filozoficzny bełkot tłumacząc bezsensowną przemoc, Frontieres- neonaziści kannibale, którzy utrzymują swój "czysty" ród poprzez zapładnianie upośledzoną psychicznie dziewczynę, oraz adoptowanie nienarodzonych dzieci "nie-aryjczyków" (jakoś takie podejście "troszkę" nie pasuje do takich wielkich fanatyków). Brakuje mi w tych filmach przekonywujących oprawców, którzy mogli by zapaś w pamięć.

ocenił(a) film na 7

Jeszcze napisz, że włoskie klasyczne słabe i no coment.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones