PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 781
ocen
5,6 10 1 13781
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Dobry film.
Nareszcie osoba, która walcząc z prześladowcami nie zachowuje sie jak rambo. Widac było, ze przeżywa to, że właśnie odebrała życie ludziom. Nieważne jakim - to musi byc mocne przeżycie. W dodatku nic nie jadła - bo jak mogła zjeść rękę kumpla? (tego akurat nie rozumiem, ale to materiał na dłuższą rozmowę).
Jasne, roi się od dziwnych faktów.
dzieci tej młodej dziewczyny wyglądały na dorosłe.
neonaziści nie brataliby się z nieczystymi ludźmi
trzeba byc idiotą, żeby mając szansę na ucieczkę biec po kolezankę. Więcej dobrego zdziałałoby się zawiadamiając policję. ..
...ale który film nie ma niedociągnięć? Jasne, widywałam lepsze, ale nie daje mu przecież najwyższej noty:)

ocenił(a) film na 8
fantynaaa

Nie 'koleżankę', tylko przyszłą matkę swojego dziecka...

ocenił(a) film na 7
Asketel

I tak jest to dla mnie niezrozumiałe. .. chociaz mam wrażenie, że ojcem dziecka był ten, który zmarł na poczatku w szpitalu.

Najdziwniejsze są jednak dla mnie te dzieci...

ocenił(a) film na 8
fantynaaa

Chłopak odwieziony do szpitala był bratem Yasmine.

Na miejscu tamtego też bym wrócił po swoją kobietę i zapewne zrobiłby to każdy, bo pod wpływem tak silnych emocji / szoku nie działa się racjonalnie, tylko instynktownie.

'Dzieci' rzeczywiście najdziwniejsze. Można przyjąć, że owa przygarbiona 'dziewczynka' mogła mieć nawet ponad 30-ści lat, a biorąc pod uwagę fakt, że dziecko bez problemu urodzić może już 10-latka (www.niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Najmlodsze-matki-swiata,wid,11305401,wia domosc.html?smgajticaid=6dab0), jej najstarsze dziecko mogło mieć, dajmy na to, około 20 lat. Ale to takie fizolofowanie na siłę.

ocenił(a) film na 5
fantynaaa

Czytam Twoje wpisy z pewnym niedowierzaniem. Czy Ty na pewno ogladales ten film w skupieniu? Facet, ktory zmarl w szpitalu byl jej bratem.

Co to znaczy, ze przezywa zabicie innych ludzi? O czym Ty u licha mowisz? Trafila do psychopatycznej rodziny, byla swiadkiem smierci chlopaka, widziala konajacego kolege zawieszonego na hakach, domyslila sie, ze stracila drugiego brata w tym domu pelnym psycholi, przezyla totalna traume, jaka kazdy by przezyl obcujac ze zwyrodnialcami i bedac swiadkiem ich zbrodni... To nie zabicie zwyrodnialcow wstrzasnelo dziewczyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones