PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 781
ocen
5,6 10 1 13781
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Naprawdę świetnie napisana dosadna recenzja i co najważniejsze pisze prawdę.

""W kinie "Szajs" króluje francusko-szwajcarski horror "FRONTIERE(S)". To wyjątkowe łajno spłodzone zostało przez wyjątkowego kretyna, niejakiego Xawiera Gensa. Zamiast opisywać chore, obrzydliwe sceny, zrodzone w mózgownicy dewianta, posłużę się cytatami z reklamy tego bez wątpienia filmowego syfu: "...To nie jest film dla normalnych ludzi! Przy nim wszystkie "Piły" to tępe narzędzia". Brzmi bardzo zachęcająco i interesująco, szczególnie dla nienormalnych. Ale idźmy dalej: "Film zawiera sceny o niebywałym stopniu okrucieństwa. Czysty hardcore, który solidnie Cię kopnie! Nie zapomnisz o nim:; "Frontieres(s)jest jak jazda bez trzymanki na roller-coasterze. Dreszcz przerażenia nie skończy się nigdy". Po tej wyrazistej jak paw małolata nawalonego winem prostym reklamie mamy ważną informację dla entuzjastów tego dzieła: "Azjatyckie kino grozy już mamy. Czas na zmiany. Czas na nową jakość. Teraz najlepsze horrory powstają w Europie!". No proszę, dzięki FRONTIERE(S) dzierżymy palmę pierwszeństwa. W związku z tym oczywiste jest, iż spece od marketingu nawołują: "Przekrocz granice dobrego smaku!" Ze swojej strony dodam za darmo: I ZANURZ SIĘ W SZAMBIE PO USZY!!! Kończąc, życzę tym bezczelnym durniom, reklamującym to zboczone kino, aby do końca dni swoich obcowali wyłącznie z takimi obrazami. Niech dreszcz przerażenia nie skończy się dla nich nigdy i dobrego smaku nie zaznają.""

BEATA KLAPS
ANGORA

Widać, że nieźle wkurzyła się na tych gnojów co propagują i tworzą takie ścierwo jak ten film. I wcale jej się nie dziwię.

ocenił(a) film na 10
eurocorpsyndicate

Ta pani tylko potrafi obrażać twórców filmów. Do porządnej recenzji jej daleko. W ogóle po co chodzi do kina na takie filmy jak się jej nie podobają. Czytałem jej "niby" recenzje "Wzgórz mają oczy" i "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną Początek". Zawsze coś ma do takich filmów i pisze że makabryczny chłam. Co to ma być? Czy w dzisiejszym kinie nie może być trochę krwi. Mamy oglądać same komedie romantyczne. Jak się Jej nie podobają horrory niech nie chodzi, a po tych dwóch filmach na "Frontieres' też się wybrała. Jak mi by się takie kino nie podobało bym poczytał opisy czy krwawy czy jaki i bym nie poszedł, a Ona czasem chodzi na horrory i pisze recenzje dla Angory. Kto wie, może ją kręcą takie filmy. Ale może Ona nie wybiera sobie filmów, tylko Angora jej każe wybrać się na konkretny i napisać recenzję dla gazety. Wtedy się nie czepiam :). Ale niech kurcze nie obraża twórców filmu. Pozdrawiam.

IsTiLlLoVeYoU

Piszesz, "Ta pani tylko potrafi obrażać twórców filmów" - raczej odwrotnie, to twórcy takich filmów obrażają potencjalnego widza serwując mu takie badziewie! Normalny, inteligentny i wrażliwy człowiek po obejrzeniu czegoś takiego czuje się psychicznie i moralnie zgwałcony, to bije w jego godność i poczucie dobrego smaku.P.Beata musiała obejrzeć Frontiere(s) i podobne tego typu filmy bo to jest jej praca, pisze zawodowo recenzje poza tym jest wieloletnim krytykiem filmowym, ma wyrobiony gust i zna się na swym fachu. Tego typu filmidła bazują na najgorszych ludzkich instynktach a więc to jest ten najgorszy typ komercji jaki może być. P.Klaps po obejrzeniu tego szajstwa poczuła się bardzo urażona i zniesmaczona tym widowiskiem, i nie mogła postąpić inaczej więc ostro rozprawiła się z tymi palantami.Ale żeby to zrozumieć trzeba do tego dojrzeć.
Taka ciekawostka, gdyby zamiast promującego tekstu "To nie jest film dla normalnych ludzi" dali: FILM DLA TOTALNYCH POJEBÓW!! to też by ludzie poszli na to do kina i chyba nawet bardziej ochoczo

ocenił(a) film na 4
eurocorpsyndicate

Normalny i wrażliwy PRZED obejrzeniem czegoś takiego spodziewa się, że to zapewne będzie głupiutki film i nic więcej.

eurocorpsyndicate

"Piszesz, "Ta pani tylko potrafi obrażać twórców filmów" - raczej odwrotnie, to twórcy takich filmów obrażają potencjalnego widza serwując mu takie badziewie! Normalny, inteligentny i wrażliwy człowiek po obejrzeniu czegoś takiego czuje się psychicznie i moralnie zgwałcony, to bije w jego godność i poczucie dobrego smaku."

To że masz słabą psychę to nie mój problem jak i nie problem Gensa który Frontière(s) nakręcił. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

"P.Beata musiała obejrzeć Frontiere(s) i podobne tego typu filmy bo to jest jej praca, pisze zawodowo recenzje poza tym jest wieloletnim krytykiem filmowym, ma wyrobiony gust i zna się na swym fachu."

To tutaj mnie rozbawiłeś. Ta kobiecina nie ma w ogóle wyrobionego gustu, chociażby przez to, że według niej szczytem dokonań kinematografii jest "Złoty kompas", heh. Ta Klapsnięta kobieta zawsze widzi zło w komiksach, grach i horrorach i nawet nie wiadomo jakie to arcydzieła by były w swoim gatunku to i tak zrówna je z ziemią.

"Taka ciekawostka, gdyby zamiast promującego tekstu "To nie jest film dla normalnych ludzi" dali: FILM DLA TOTALNYCH POJEBÓW!! to też by ludzie poszli na to do kina i chyba nawet bardziej ochoczo"

Dla mnie największym pojebem to jesteś tutaj TY bo nie wiem jakim prawem obrażasz inne osoby.

Witcher

Gościu jesteś nie konsekwentny, zakładam, że oglądałeś ten film i mimo tego że napisali że "To nie jest film dla normalnych ludzi" to jednak poszedłeś na to. Czyli uznałeś że jesteś psychiczny i jest to film dla Ciebie. Wyrażenie "To nie jest film dla..." jest tylko eufemizmem tego wyrażenia którego ja użyłem. Więc gdyby napisali: Film dla totlnych pojebów, czemu miałbyś się obrazić? Też byś poszedł. Bredzisz coś o słabych psychikach a to nie jest kwestia bania się, czy przerażenia tymi widokami tylko zniesmaczenia i zażenowania a to zupełnie co innego. No i sam wyszedłeś na pojeba. Nie obrażaj ludzi z byle powodu bo ja nikogo nie obraziłem.
Weśmy zupełnie inną sytuację, przypuśćmy że nie widzisz tego tekstu "To nie jest film dla.." no i idziesz na ten film a po wyjściu z sali kinowej patrzysz na plakat i czytasz ten napis. Dociera do ciebie że zakpiono z ciebie i w tym momencie zaczynasz zarzucać tym osobom, tym co napisali ten ostrzegawczy tekst, że obrazili cię, zaczniesz wyrzyucać im że nie znają się na filmie, że ten gatunek ich przerasta itp. czaisz?
Przemyśl to, już nie wchodzę na to forum

eurocorpsyndicate

A czy ty ten film widziałeś ? Bo jeżeli nie to po ch*j go oceniasz.A jeżeli go obejrzałeś to też jesteś psychiczny ?Myśl człowieku.

ocenił(a) film na 1
IsTiLlLoVeYoU

Ty to nazywasz horrorem?!

Mimo nienajlepszego stylu w jakim wypowiada się pani Beata, to ma ona absolutną rację. To nie jest w ogóle horror. Wiesz jak wygląda dobry horror? To jest na przykład chociażby 1408, "To", Egzorcyzmy Emily Rose, można by podciągnąć Adwokata Diabła, etc. Tamte filmy coś wnoszą, jest tam jakaś fabuła, nie jest w nich najważniejsza ilość krwi i sposoby tortur.

Ten film nie wnosi nic. Jest przeznaczony dla ludzi z otępiałą wrażliwością, tak naprawdę faktycznie nienormalnych, jak jest zresztą napisane na plakacie. Ten film to po prostu idiotyzm. Lubię dobre horrory, ale to nie jest horror. To jest filmy typu gore, podobnie jak piła 2 i 3, durne hostele, etc. Piła 1 mimo swojej brutalności posiadała fabułę i zagadkę, na którą chyba bardzo niewielu wpadło (kto wiedział że morderca jest żywym-martwym kolesiem na środku?!). Coś tam jeszcze jest. A w takim Hostelu? W takim Frontiere(s)? Co tutaj jest? To jest próżnia intelektualna!
Nie mówię, jak ktoś się pasjonuje kinematografią, może obejrzeć. Sam obejrzałem. Jednak widzieć coś w tym? Oglądanie tego filmu było jak przechodzenie głównej bohaterki pod płotkiem w kałuży sików i odchodów świńskich. Kończysz i czujesz na sobie cały ten syf, brud i niesmak.

ocenił(a) film na 6
eurocorpsyndicate

recenzja w/w pani swiadczy tylko o tym jak konserwatystyczny jest jej tok myślenia. brak tej pani jakiejs równowagi podczas recenzowania filmów, widać ze wszystko z góry zostało zaszufladkowane, film brutalny, krwawy = zło, film romantyczny, komedia = ok. Żenada

eurocorpsyndicate

Czytałem już wiele jej recenzji i jedno co nasuwa się na myśl to TA KOBIETA JEST CHORA! Wylewa jakies swoje frustracje i żale w ogólnopolskiej gazecie i nie wiedząc jakim prawem obraża kinomanów, reżyserów, aktorów. Na jej celwoniku są przeważnie trzy rzeczy - filmy na podstawie komiksów, filmy na podstawie gier wideo i horrory a więc trzy najwspanialsze rzeczy po kobietach na tym świecie ;). Według mnie kobiecinie przydałby się jakiś psychiatra. A autor tematu widzę że nie odbiega "kulturowo" od tej pseudo recenzentki.

ocenił(a) film na 6
Witcher

Akurat recenzja ta nie ma w sobie prawie żadnego punktu, który charakteryzuje recenzję jako gatunek. Bardziej jest to subiektywny opis z punktu widzenia piszącego... mało odkrywczy zresztą...

ocenił(a) film na 7
eurocorpsyndicate

ta recenzja nie ma w sobie nic dobrego
jesli wogole mozna te bazgroly uznac za recenzje
ja rozumiem ze jak sie komus film nie podoba
to na zasadzie tonacy brzytwy sie chwyta bedzie
wyszukiwal kazdy teskt ktory bedzie wypowidal sie negatywnie na
jego temat...ale litosci, nie ma chyba sensu przy tym obrazac samych siebie i wlasnej inteligencji. czego przykald mamy niestety wlasnie tutaj:)

pozdrawiam:P:)

ocenił(a) film na 9
Aschette

co do pseudo recenzji tej zakompleksionej kobitki to w ogóle brak słów że ktoś ją przyjął do takiej pracy z tak ograniczonym tokiem myślenia... Ludzie inteligentni teksty tej Pani powinni omijać i w ogóle zapomnieć że taka osoba istnieje...
A co do jej i niejakiego eurocorpsyndicate rozgoryczenia po pierwsze sloganami reklamującymi ten film i zarzucając to reżyserowi to jestem pod wrażeniem profesjonalizmu tej kobitki, przede wszystkim trzeba mieć pretensje do dystrybutora filmu w Polsce bo to jego marketingowi specjaliści wymyślają te hasła a nie reżyser!!! normalnie pogratulować pseudo krytykom trafności zarzutów swoich... I owszem marketingowcy poszli na łatwiznę i wymyślili głupkowate hasła reklamowe przez które niektórzy w ogóle nie mają swojego zdania i kierują się wypowiedziami takich pseudo recenzentów... i na dodatek mogą obrażać widzów...,którzy nawet nie widzieli tych sloganów przed obejrzeniem (tak jest w moim przypadku) ale nie mam pretensji do twórców filmu tylko do marketingowców w Polsce!! Bo film według mnie przez to jest zbyt szufladkowany...
Po drugie filmem to reżyser zrobił kawał porządnego slashera na którym miłośnik gatunku na pewno się nie zawiedzie... Klimat, zdjęcia i muza wymiatają w tym filmie, Tak więc polecam!

PS. Przez obrażanie widzów tego filmu i innych horrorów (lub thilerów) w taki sposób można łatwo dostrzec kto tu jest normalny...

ocenił(a) film na 7
maximus86

Wreszcie ktoś zauważył jej kretynizm:p kiedys sie nawet wkurzyłem,bo podobał mi sie jakiś film- ot zwykła akcja, pościgi itd. A szanowna Beatka w minirecenzji parokrotnie podkresliła, ze film tylko dla kretynów. Nie każdy lubi oglądać tylko płaczliwe dramaty i animację z przekazaniem.
BTW ja np jak chce iśc do kina to patrzę co to za gatunek. Jak widzę, ze np jakiś s-cfi, melodramat, romans to od razu patrzę na coś innego. A po kiego grzyba ona na takiego Frontiers'a poszła?
Jej recenzje czytam tylko, zeby sie pośmiać z jej nieudolności. Przy wyborze filmu jej recenzjami sie nie kieruję

ocenił(a) film na 7
gepiuu

Nazywając grę Hitman kretyńską, czym ona sie kierowała w tej ocenie? Wszystkie gry są kretyńskie? Przeczytała jej fabułę na gry-online.pl?

ocenił(a) film na 8
eurocorpsyndicate

Pani Beata Klaps to wyjątkowa kretynka <just>

ocenił(a) film na 7
eurocorpsyndicate

acha i nastepnym razem sproboj napisac moze cos od siebie a nie tylko wytnij wklej z malo profesjonalnej wypowiedzi:)

eurocorpsyndicate

Ta pani skoro ma tak wielką wiedzę na temat kręcenia filmów czemu sama więc nie zrobi swojego dzieła? będzie po kim pojechać :D

eurocorpsyndicate

To jest właśnie kino Gore.Geniuszu!

Qeen78030

A że laska nie pisze co jest w tym filmie złe.

Qeen78030

I ciśnie tylko po reżyserze i producentach.WTF?!

eurocorpsyndicate

ty chyba nie widziales brutalnych i chorych filmów typu GORE. Ten jest wmiarę lajtowy jesli chodzi o GORE

ocenił(a) film na 1
Karool225

Wiadomo, nigdy nie musi być na tyle źle aby nie mogło być gorzej.

ocenił(a) film na 9
eurocorpsyndicate

Dla mnie to dobry film na wieczór przy piwku, więc żadna pani pseudo krytyk niech nie zniechęca.
Jeśli ktoś lubi horrory to film ten jest wart jego uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones