PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 781
ocen
5,6 10 1 13781
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Witam !
Film jest bardzo dobry, choć również brutalny... Może nie aż tak jak "Piła", czy "Hostel", ale jednak jest.
Film jest zrobiony dość dobrze, i ma wszystko co horror powinien mieć. Trzyma w napięciu, czasem straszy, przeraża, troszkę mroku też jest.
Fabuła, czytałem gdzieś że będzie podobna do "Teksańskiej masakry...", no i w pewnym sensie jest :). Grupka znajomych na jakimś odludziu trafia do popapranej rodziny sadystów, morderców, kanibali. Ale to tylko ten wątek jest podobny, reszta różni już się całkowicie. Sposoby zabijania, walki, ucieczki...
A tak nawiasem mówiąc, to nawet w tej rodzinie były kłótnie, o władzę, o dziedzictwo, o dziewczynę... Tylko po co, jak o wszystkim (poza drobnymi wyjątkami) i tak decydowała cała rodzina...
A co do Hansa(tego grubasa), sądziłem, że jest on większym...gnojem, a jednak okazało się, że o swoje dzieci (zmutowane, ale dzieci) dbał. A jakby się to wydało ? No to byłoby dość nieciekawie dla niego (i dla jego żonki).
a co do początku filmu, po co te dwie dziewczyny... kusiły chłopaków ? Tylko po to by się napalili, a zaraz potem uciekali, bali się i w końcu byli martwi ?
Owszem było w filmie pare dziwnych scen, niedociagnietych, niezrozumiałych, ale ogolnie film jest bardzo ciekawy i ogląda się go bez chwili nudy.
Moja ocena 7/10
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones