PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 781
ocen
5,6 10 1 13781
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Jeszcze nie oglądałam,chcę się spytać,czy warto.Bo neonaziści kanibale brzmią niezwykle
uroczo i naturalnie +.+

Buraczanna

Zależy, w jakich filmach gustujesz :), bo owe dzieło jest przeznaczone raczej dla węższego grona miłośników takich przedstawień. Mnie coś osobiście urzekło w tym filmie.

Ale zaraz dostanę zjebę...

FieryNote

Czyli,że warto ;D Bałam się trochę,po jest zaznaczone po prostu jako horror,jeśli jest 'specyficzny' to jak najbardziej warty zobaczenia(zraziłam się dość niską oceną,ale jednak nie każdy lubi takie filmy).

Buraczanna

Daj znać, czy Ci się spodobał :)

Buraczanna

Mi się nie podobało, ale to chyba kwestia tego, że jakoś horrory przestały mi podchodzić. Ogólnie takie gore trochę :)

Buraczanna

Nie od dziś wiadomo, że francuska kinematografia jest zdominowana przez masonerię i to też było widać w tym filmie. "Widmo skrajnej prawicy", czyli wg filmu "neonaziści" tak, jakby nazizm, będący odmiana socjalizmu (ideologii lewicowej) miał coś wspólnego z prawicą. Ogólnie w filmie efekty dobre i nawet trzymał jakoś w napięciu, ale ta propaganda jest obrzydliwa. Wymowa filmu ma być straszakiem dla Francuzów" albo będziecie popierać obecny system, czyli socjalizm i marksizm kulturowy, albo nadejdą "naziści-kanibale", tak, jakby świat był złożony tylko z lewaków i nazioli.
PS. Występująca w filmie Karina Testa wystąpiła też w podobnym horrorze "Cień" ("Shadow"), 2009.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones