PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 781
ocen
5,6 10 1 13781
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Twórcy dumnie się chełpili, że ten film bije "Piły" i inne gore na głowę. Niestety tak nie jest. Pod względem gore ten film jest co najwyżej średni, a koło arcydzieła w tym gatunku to on nawet nie stał. Cóż efektowny plakat i kampania reklamowa zrobiły swoje i film i również mnie zachęciły do zakupu dvd czego bardzo żałuję. Naprawdę więcej brutalności można zauważyć na polskich stadionach. Gore ma obrzydzać i ukazywać brutalność, pewne wynaturzenia - tutaj zostało to tak nieudolnie zrobione, że tego filmu nie da się oglądać.

Wszystkim fanom gore serdecznie odraczam oglądanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
kazikXpower

Argumentacja godna podziwu, ciekawi mnie ile czasu musiałeś poświęcić na napisanie tak rozbudowanej wypowiedzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
kazikXpower

Kolejny przemyślany, punktujący post, który mógłby być autorstwa największych Mickiewicza, Camusa, czy Horacego. Gdyby tylko więcej ludzi miało taką siłę argumentów to wszystkie kłótnie były by rozstrzygane w ułamku sekundy. Chyba jestem światkiem narodzin nowego wieszcza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones