PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 781
ocen
5,6 10 1 13781
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Film jest chory, obrzydliwy, głupi i bezsensu! Nie rozumiem, jakim cudem mógł się komukolwiek podobać. ;/ Chciałam go obejrzeć, ponieważ początek o pogrążonym w zamieszkach Paryżu był całkiem obiecujący i interesujący, ale od momentu, kiedy przyjechali do tego motelu (hostelu, hotelu, czy co to kurde było) było już tylko coraz gorzej. Bohaterowie zachowywali się jakby nie umieli używać mózgu ("O, co z tego, że ten gość wygląda jak rzeźnik, cały umazany krwią z tasakiem w ręku, przecież wszystko jest w porządku, jest taki sympatyczny..." albo "Woow, typek ma w domu książki o niebywałej tematyce i zdjęcia Hitlera na ścianie, normalnie jak w domu." -.-'), a mój ulubiony bohater (naprawdę do polubiłam, przystojny był ;P) był wręcz niezniszczalny - najpierw przestrzelili mu dłoń, potem spadł w samochodzie ze skarpy, dostał w łeb maczetą, nabili go na haki, a on był jeszcze w stanie mówić i umarł dopiero jak spuścili z niego krew... -.- I skąd scenarzysta wziął pomysł szurniętych, niemieckich nazistów-kanibali mieszkających na granicy francusko-niemieckiej? -.-' Nie wytrzymałam do końca seansu i podziękowałam. Ogółem ten film to ohydna, bezmyślna sieczka dla ludzi z mocnym żołądkiem i psychiką. 1/10

ocenił(a) film na 9
Yuffie5

Dokładnie tak, i dlatego właśnie 9/10.

ocenił(a) film na 10
saint_m


saint_m - Dokładnie ^^

Yuffie5

'...Nie rozumiem, jakim cudem mógł się komukolwiek podobać'

Cuda się zdarzają, Yuffie5. Czasem suspens i groteska z domieszką gore potrafią przerosnąć wielbicieli romansów...

Yuffie5

jest to jeden z najlepszych horrorów,jakie w życiu widziałem (chociaż najlepszy to "lśnienie").Przynajmniej jest straszny i oglądając go na prawdę się bałem ! Nie jest to horror typu "ktoś mnie goni,a ja się oczywiście przewrócę i będę krzyczeć,oraz oglądać się za siebie" xd.Jeśli twoja psychika nie wytrzymała to po co wybierałeś/aś się na horror ?! przecież "horror" sam w nazwie mówi,że jest straszny i idziemy na niego przecież po to,aby zesrać się ze strachu (nie powiesz,że nie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones