PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 781
ocen
5,6 10 1 13781
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

ocena 10/10

ocenił(a) film na 10

Rewelacja. Jeden z najlepszych.

10/10

ocenił(a) film na 1
zaharrra

Ty chyba kur... filmy pomyliles :D

ocenił(a) film na 10
panegon

sądząc po opiniach pozostałych użytkowników, raczej nie pomyliłam:P

zaharrra

zajebisty.trzyma w napięciu do ostatniej minuty.aż dziwne

ocenił(a) film na 9
Bugatti1001hp

zgadzam się z pozytywnymi opiniami, trzyma w napięciu, straszy, interesuje. Dla każdego miłośnika dobrego horroru

ocenił(a) film na 4
dakot

powiedziałbym raczej : dla miłośnika każdego horroru bo raczej nie dobrego ;)

raphael1331

zobacz jaki wybredny hahaha. je*ban*y znawca hahaha

ocenił(a) film na 4
kubelek0908

nie klóce sie o gusta. jesli bawią kogoś wtórne filmy to ok. na mnie po prostu nie robi wrażenia film bedący zlepkiem poomysłów z 20 innych produkcji. gówniarze wkońcu tez muszą coś oglądać, nie? hahaha

raphael1331

masz o wiele gorszy gust niż ci gówniarze, bo widze fanatycznie podoba ci się postać słabego i zakompleksionego klauna jakim jest Joker, ale mimo tego szacunek fla tej postaci.

ocenił(a) film na 4
kubelek0908

rozumiem ze avatar z Jokerem jest wystarczjącym i ewidentnym znakiem, że fanatycznie miłuje tę postać? a swoją drogą widzę, że należysz do grupy hipsterów dla których Joker jest do dupy bo zrobił wrażenie na wielu osobach. a tak wogóle to patrząc na twoje posty/elokwencję, myślę, że lepiej odajdziesz się na jakimś forum dla wieśniaków jak Ty. mosze hodujswinie.pl?

raphael1331

byłem na tym portalu i zrezygnowałem z niego bo za czesto widuje tam ciebie :)

ocenił(a) film na 4
kubelek0908

tu też często będe więc możesz się już zbierać

raphael1331

przeczytaj to co mam w avatarze i prosze zrób to wkońcu

ocenił(a) film na 4
kubelek0908

"nie wdawaj się więcej w dyskusje z idiotami" - dobry napis!

raphael1331

pachoł

ocenił(a) film na 4
kubelek0908

nie pachoł. ja tam przeczytałem "nie wdawaj się w dyskusje z idiotami"...

raphael1331

pachoł

ocenił(a) film na 4
kubelek0908

wspominałeś coś o swoim awatarze... ten głupio usmiechnięty idiota na zdjęciu to ty?

ocenił(a) film na 4
raphael1331

to SŁOŃ!!!

pachoł :)

prison111

:D

pachoł :)

ocenił(a) film na 10
zaharrra

Jaką horror nie jest najlepszy, dla mnie był to raczej thriller podobny do "Ostatni postój" czy Drogi bez powrotu ... ma swój klimat i jest naprawdę dobry mi bardzo się podobał. Ma długi początek , dzięki któremu przyzwyczajasz się do bohaterów, ale nie wszyscy mogą go obejrzeć z tego co zauważyłam - ludzie uważają go za chory i krwawy, ale to nie całkiem prawda bo takie filmy są dla fanów realizmu, myślicie , że nie ma ludzi , którzy są neo nazistami i mają ostro zrytą pychę?? To jakby ktoś powiedział , że nie ma okrucieństwa czy kazirodztwa na tym świecie.

ocenił(a) film na 2
zaharrra

gratuluje gustu ...

ocenił(a) film na 1
wilu890108

ludzie, którym podobaja sie filmy gore są dla mnie kandydatami na psycholi - tyle w temacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones