PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 573
oceny
7,5 10 1 182573
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
raptor59

ale jest na tsmtym jeszcze 8 stron

LordVader345

Zostało 2,5 strony do zapisania, a dzisiaj Expo i będzie dużo do omówienia. No i zostałem z tego powodu poproszony o przygotowanie kolejnego tematu.

raptor59

Skor mówimy o Expo to dodam o Disneyu i Pixarze:

http://m.filmweb.pl/news/Wszystko%2C+co+chcecie+wiedzie%C4%87+o+animacjach+Pixar a+i+Disneya-112968

ocenił(a) film na 9
raptor59

Spoko.Jakby co założyłem vol 5 gdyby zakończyło się vol 4.Mam nadzieję że się nie obrazisz

raptor59

Dzięki :)) ciekawe jak szybko ten zapełnimy :D

Aleksandra_Anastazja

Myślę, że nawet Quicksilver nie mógłby się równać :D

raptor59

Haha :D

raptor59

Ale ten z Dofp :)

raptor59

Również dołączam się to kolejnego tematu ...:)

raptor59

Co możemy zobaczyć w filmie a czego na pewno nie ....
Czyli małe ciekawostki na temat filmu / komiksu

wort801

Scena pogrzebu podczas którego jedna z matek ofiar krytykuje Starka i super bohaterów i opluła go w twarz na oczach mediów np J. Jonah Jameson który pyta się Parkera czy udało mu się to fotografować....

wort801

Scena z komiksu jak najbardziej możliwa według mnie jutro będę pisał kolejne sceny chyba że nie chcecie to piszczę .....

ocenił(a) film na 10
wort801

Jak dla mnie możesz pisać przynajmniej czegoś się dowiem . A po za tym trochę urozmaicenia na forum nie zaszkodzi :)

paula0fm

ok będę dodawał i sorry jak będę spoilery ........

wort801

Ta scena pogrzebu to pogrzeb Peggy Carter niestety.

Dragon179

Jak tak czytam te newsy to jestem pewna, że to będzie mój pogrzeb....

HiddenStone

E tam twój ??? ale masz poczucie humoru......

użytkownik usunięty
HiddenStone

mój też ... Nie przeżyję pogrzebu Peggy

ocenił(a) film na 10

No niestety ale i tak dożyła sędziwego wieku

Dragon179

Może w filmie tak ale nie w komiksie ........

Dragon179

Umarła tak ważna osoba dla Steva, a Tony nawet się nie wstawił na pogrzeb (według fotek), ale stał się ******.

ocenił(a) film na 10
raptor59

To o niczym nie świadczy bo Natasha która jest po stronie Starka też była na pogrzebie

ocenił(a) film na 9
paula0fm

i za to polubiłam ją jeszcze bardziej :D

paula0fm

Mi chodzi o to, że Tony stracił serce bo olał swojego kumpla w tak ważnym dniu dla niego.

raptor59

J. Jonah Jameson mógłby to opisać ( jeśli będzie w filmie ) w swoim czasopiśmie już widzie ten tytuł brak Starka na pogrzebie czyżby rozłam w Avengers ???

wort801

Podoba mi się, ale Jamesona nie będzie w CW, a gazetę z Daily Bugle jak najbardziej wyczekuję. Mam nadzieję, że właśnie Daily zacznie odgrywać dużą i spajającą rolę w uniwersum ;)

raptor59

No trochę szkoda że go może nie być ....w komiksie idealnie pasował to historii .....

wort801

Podobało mi się jak niby pogodził się ze Spideym w Avengers Tower a potem oczywiście zrobił swoje :D

raptor59

Sorki, pomyliłem komiksy - odniosłem się do trzeciego tomu New Avengers :D

ocenił(a) film na 9
raptor59

Czytałem New Avengers vol.1 - Jak dla mnie komiks wybitny. Polecasz kolejne tomy NA?

ocenił(a) film na 10
wort801

A kto to jest?

paula0fm

Szef Parkera. Peter "robił zdjęcia" SM dla jego gazety.

paula0fm

Redaktor naczelny najpopularniejszej gazety w Nowym Jorku i największy hejter Spider Mana, a zarazem pracodawca Petera Parkera ;)

wort801

John Jonah Jameson ?? jak oglądałaś spider-mana to powinnaś go znać
http://www.youtube.com/watch?v=IgL8h_u2PHw

ocenił(a) film na 10
wort801

Fu*ck no jasne ! Z twarzy go zapamiętałam ale jego nazwisko wyleciało mi z głowy. Ale to dobre było jak obgadywał Spider mana przy jego towarzystwie : D

paula0fm

Teraz liczę na jego komentarze na temat Avengers :)

ocenił(a) film na 10
wort801

raczej nie będzie go w filmie, a rolę jakiegokolwiek dziennikarza to przejmie według plotek ta blondyna z Iron Mana 2

paula0fm

no to wielka szkoda w komiksie był ....ehh kolejna postać którą nie będzie w filmie :(

ocenił(a) film na 10
wort801

Jakby film miałby 2 części to wtedy mogłoby być więcej postaci ale w filmie o Capie nie spodziewaj się tak wielu postaci jak było w komiksie.

paula0fm

No ważnie szkoda i właśnie już teraz czekam na nową wersje ciwil war ponieważ już widać że ta będzie bardzo skrócona .......

ocenił(a) film na 10
wort801

nowej wersji raczej nie będzie

paula0fm

W reboocie serii czemu nie ???

ocenił(a) film na 10
wort801

oj ale za ile lat? Wtedy będę już stara : /

paula0fm

Nie wiem za ile ale dla mnie fana który czytał tą historie to już widać że film będzie bardzo ubogi .......wiec oczekuje od nich innej wersji ciwil war

ocenił(a) film na 10
wort801

ja nie czytałam komiksów więc w sumie nie wiem co tracę .... ale w filmie powinny być też postacie ze wszystkich seriali marvela

paula0fm

No powinni a niestety nie są ..........

paula0fm

No widzisz ............nie czytałaś to jak by w władcy pierścieni zabrało np Gandalfa ......

ocenił(a) film na 10
wort801

Gandalfa? O nie!
Ale nie czytałam Lotra ale bez Gandalfa nie wyobrażam sobie

wort801

Oj, bez przesady! Co najwyżej można porównać to do braku np. Haldira w LOTR, ale nie samego Gandalfa. Jednej z czołowych postaci. XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones