PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 558
ocen
7,5 10 1 182558
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Obsada.

ocenił(a) film na 10

Filmweb mógłby w końcu uzupełnić obsadę Wojny Domowej.

trechu

Fakt,filmweb jest zaniedbany.

użytkownik usunięty
LordVader345

haha nawet reżyserów nie ma no lol :P mam co raz większą bekę z fw :D

Zaraz ruszają zdjęcia, wszystkie portale już mają od dawna podaną obsadę, tylko filmweb jest sto lat świetlnych za IMDb... niech mi ktoś wyjaśni czemu ten serwis to jakaś parodia, przecież sprawdzenie i zatwierdzenie takiej informacji zajmuje kilkanaście sekund...

użytkownik usunięty
HiddenStone

zgadzam się

użytkownik usunięty
HiddenStone

ten portal schodzi na psy

HiddenStone

Bo weryfikatorzy odwalają robotę za darmo. Ciekawe czy ty byś chciała być takim murzynem. :) Wg mnie to parodia, że taki serwis w Polsce nie płaci ludziom za odwalanie takiej roboty.

xKoweKx

Nie rozumiem zwrotu "być takim murzynem"?
A jeżeli chodzi o odwalanie roboty za darmo - każdy użytkownik dodający cokolwiek na ten portal też robi to za darmo, podobnie jak na wikipedii i wielu innych podobnych portalach. Jestem na kilku fanowskich wikiach, zdarzają się drobne błędy, ale nowe informacje są dodawane błyskawicznie a nie po 6 miesiącach... I też nikt tam nikomu nie płaci.
Weryfikatorów jest zwyczajnie za mało a chętnych nie brakuje. Być może system, który wymaga zdobycia iluśtam tysięcy punktów, żeby móc weryfikować informacje po prostu się nie sprawdza a filmweb zamiast wprowadzać kolejne zmiany szaty graficznej powinien pomyśleć jak to usprawnić.

HiddenStone

Przez ten zwrot miałem na myśli czasochłonną pracę za darmo. Aktywni weryfikatorzy i dodający powinni być opłacani nawet symboliczną opłatą. Na pewno przyspieszyłoby to aktualizację strony, z czym ostatnio wyjątkowo słabo. No, ale to tylko moje zdanie. :D

ocenił(a) film na 8

Więc załóż konkurencyjny portal. Ciekawe czy utrzymasz wszystko na zadowalającym poziomie. :)

użytkownik usunięty
CasperChase

Nie ma to jak odpowiadać na stary post ? Nudzi się w domu?

ocenił(a) film na 8

Z zeszłego miesiąca. Od tego czasu zamieniłeś się w wielbiciela serwisu? Jeśli nie, nie widzę problemu.

trechu

http://www.filmweb.pl/film/Captain+America%3A+Civil+War-2016-706209/contribs ciekają na akceptacje ....

ocenił(a) film na 10
wort801

Coś długo czekają, ale bądźmy cierpliwi.

trechu

Tak sprawdzają na filmwebie ... :) niektóre rzeczy nawet 6 miesięcy czekają :)

wort801

post2

użytkownik usunięty
wort801

znów brak posta

wort801

Chyba już dodali, bo chciałem dodać Roberta Downey Jr do obsady i wyskoczyło, że istnieje już w bazie, więc pewnie filmweb się tak wolno aktualizuje.

Grabka23

No możliwe :)

Grabka23

Jest już obsada! Brawo, w końću się doczekaliśmy :D

raptor59

Nie ma jeszcze Scarlett Johansson

użytkownik usunięty
trechu

nawet reżyserów nie ma jest tylko scenarzysta żal :P

Czemu nie ma wszystkich aktorow grajacych w civil war przeciez wiadomo juz kto bedzie w obsadzie. Na co oni czekaja na 1 zwiastun oni sa jacys nienormalni

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

http://www.imdb.com/title/tt3498820/fullcredits/


witaj w świecie filmweba :D

Dzieki za link mam prosbe jak dostaniesz priv od tego swojego znajomego co ma bilety w londynie na avengersow 2 to mi go wyslesz plis.

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

nie posiadam takiego znajomego...

No to szkoda pozostaje tylko czekac do 7 maja idziesz na to do kina.

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

A czemu mam nie iść? ja i tak 27 kwiecień wyjeżdżam nie będzie mnie na forum wracam 6 maja 7 maja idę do kina

ciekawe kiedy bedzie 1 zwiastun i jak uwazacie czy ten film przebije ant mana , avengersow czas ultrona, zimowego zolnierza lub iron mana 3

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

ant mana przebije to na pewno

Czas Ultrona nie wiem bo jeszcze nie widziałem choć może być ciężko

Iron Mana 3 przebije wszystko,

co do Winter Solider mam sentyment już do tego filmu więc może być ciężko.

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

jeśli chodzi o moje zdanie.

moje zdanie jest takie ze ant man prebije na pewno, avengersow czas ultrona nie wiem bo jeszcze nie ogladałem, iron mana 3 na pewno , zimowego zołnierza wydaje mi sie jednak ze nie przebije poniewaz ten film był bardzo fajny i lepszy niż 1

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

co ty ant man nie przebije Avengers 2 nie ten poziom po trailerze Ant Man może być co najwyżej bdb

co byscie chcielli po napisach w civil war jakie dwie lub jedna scene i z jakich filmow?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

do doktora Strange może coś dadzą :)

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

widzę że zniknęły nasze posty mam dość tego dziadostwa ...

no ja tez mam dosc dostalem od ciebie post i jeszcze mi nie dotarl na kompa a na telefon juz tak dziwne co nie?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

bo to są błędy fw nic nie poradzisz, to już 6 tydzień trwa i nadal nie naprawili, musiałem napisać 8 postów że odczytać twoją wiadomość żenua...

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

post 2

użytkownik usunięty

post 3

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

post 5

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

post 7

użytkownik usunięty

post 8

użytkownik usunięty

.

ciekawe kogo bedzie grał martin freeman gwiazda hobbita i sherlocka?

ocenił(a) film na 8
trechu

też tak uważam, co więcej wiekszość obsady jest już danow znana, reżyseria również. Mogliby te fakty nadrobić, a nie zajmować się coraz to głupszymi nowościami na filmwebie.

użytkownik usunięty
trechu

coś tam uzupełnili ale nie widzę Scarlett Johansson słów mi brakuje... a ona już od listopada jest potwierdzona...

ocenił(a) film na 10

Racja. Nie ma też jeszcze Martina Freemana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones