PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 562
oceny
7,5 10 1 182562
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Z czego zrobiona jest ręka buckiego?

Blaxi

Z vibranium tak sądzę ;)

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Gdyby była z vibranium, Stark tak łatwo by jej nie zniszczył. Pewnie była zrobiona ze stopów jakiś mocnych metali.

LordVader345

To dlaczego Tony był w stanie oderwać mu tę rękę, a jak strzelał tą sama bronią w tarczę Steve to jej to w żaden sposób nie uszkodziło?

Blaxi

Ups... Sorka ;(

LordVader345

Za co ty przepraszasz? Właśnie mi się też wydaje, że ta ręka jest z vibranium i dlatego jakoś ciągle nie pasuje mi ta scena z jej wyrywaniem.

Nigdzie w internetku nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanko, więc chciałam zapytać tutaj. :<

Blaxi

Myślę że Biabka Lg ma rację ;)

LordVader345

Ale w Zimowym Żołnierzu całkiem nieźle przywalił w tą tarczę, więc to nie może być zwykły metal. ;oo

ocenił(a) film na 7
Blaxi

To, że ręka się nie rozpadła w starciu z tarczą to raczej zasługa zbyt małej siły uderzenia, nie samej ręki.

Ręka nie może być z Vibranium. Po pierwsze IM by jej nie zniszczył- z ziemskich istot i sił w stanie to zrobić jest chyba tylko Sentry, nawet nie Hulk. Ponadto Wakanda bardzo mocno kontrolowała swoje złoża, a z tego co mi się wydaje w MCU odeszli od idei by złoża Vibranium były również na Syberii- jak w komiksie.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
Blaxi

Prawdopodobnie ze stopów wytrzymałych metali, jak zbroja Starka. Najlepszymi materiałami do tego celu byłyby tytan lub/i aluminium. Dodatkowo może być powleczona chromem, żeby ładnie wyglądała.

ocenił(a) film na 9
Blaxi

Wydaje mi się, że to po prostu silny stop metali, nie przesadzajmy z Vibranium, bo niedługo wszystko w tym uniwersum będzie z tego bądź, co bądź rzadkiego metalu zrobione.

wifi_wifi

Rzadki metal dlatego, że Wakanda to kraj sknerusów i wszystko chcą dla siebie zatrzymać ;(

ocenił(a) film na 10
Blaxi

Jakis twardy metal, nic specjalnego

ocenił(a) film na 10
Blaxi

Wydaje mi się, że jakiś twardy metal, ale nic nie przeszkadza żeby to było Vibranium - w końcu to się urwało przy łączeniu z ciałem, prawda? Dobrze pamiętam? xd

ocenił(a) film na 10
Blaxi

amelinium

soczystyJ

co?! xD

ocenił(a) film na 10
LordVader345

taki żarcik xD a tak na poważnie jakiś stop metalu pewnie na pewno nie Vibranium bo by tak łatwo Starkowi nie poszło co rozwaleniem tej ręki

ocenił(a) film na 8
Blaxi

amelinium :DD

ocenił(a) film na 8
Anna_95

kurde ktoś mnie wyprzedził ;-;

ocenił(a) film na 10
Anna_95

tego nie pomalujesz :D

użytkownik usunięty
soczystyJ

A widzisz, była jednak pomalowana(Czerwona gwiazda).
A tak serio , też mnie wyprzedziłeś. :D
W Polsce nasz super bohater miałby kombinezon z Amelinium, kosę Stachu Jonesa i motocykl WSK-ę :D

ocenił(a) film na 10
Blaxi

Pewnie jakiś twardy metal

ocenił(a) film na 9
Blaxi

Mi się wydaje, że to vibranium, ale w sumie jakby Stark w ją strzelił to by się nie rozpadła..

niewiem_6

DOBRZE ROZUMIEM DZIĘKUJE NAPRAWDĘ ZROZUMIAŁAM JUŻ ZA PIERWSZYM RAZEM USPOKÓJCIE SIĘ

użytkownik usunięty
Blaxi

To było amelinium.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones