PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640891}
6,8 9 606
ocen
6,8 10 1 9606
Kapitan Bomba Kutapokalipsa
powrót do forum filmu Kapitan Bomba - Kutapokalipsa

Mogło byc lepiej.

ocenił(a) film na 6

Szczerze mówiąc pierwsze 15-20 minut było moim zdaniem nieco suche. Kilka fragmentów wypadałoby z stamtąd wyrzucić. Na przykład armię dupo podobnych kosmitów popełniających samobójstwo - to akurat motyw z 2 polowy filmu która nawet ogólnie daje radę. Spodziewałem się jednak nieco więcej. 7/10.

ocenił(a) film na 8
MINTOR1994

VETO !

ocenił(a) film na 6
Notorious Gomez

W której kwestii konkretnie?

ocenił(a) film na 8
MINTOR1994

W tej, że 15-20 minut było suche. Mi się cały "film" bardzo podobał, a zakończenie mnie zaskoczyło. Myślałem, że pojadą klasykiem (bomba podkłada ładunki wybuchowe w dupie) i będzie nudno a tu takie zaskoczenie :). Brakowało mi tylko jakiejś parodii znanego filmu.

ocenił(a) film na 6
Notorious Gomez

No cóż, gusta są różne. dla mnie film ogólnie daje radę, ale było kilka niepotrzebnych momentów, bez których byłby lepszy.

MINTOR1994

Akurat wątek z dupopodobnymi kosmitami popełniającymi samobójstwo zajął bardzo mało czasu i miał pokazać jak poje***e są inne galaktyki, nawet porównując je do Kurvix. Mnie to rozśmieszyło na zasadzie "WTF?!" jak sporo innych scen z filmu.

MINTOR1994

Akurat ten film jest całkiem przyzwoity, na pewno lepszy od "Zemsty Faraona".

czomo12

VETO! Akurat "Zemsta Faraona" była duzo lepsza. Nic na siłę, fajny kawalęk Night Mistress, świetne teksty a i sam Faraon zarąbisty (jego mania na punkcie rdestu XD). Jedynie zakończenie zdeczke kijowe. Szkoda, że nie robią już nowych odcinków, bardzo mi tego brakuję, a oglądanie starych w kółko po jakimś czasie się znudzi

ocenił(a) film na 6
FilmFan200

To prawda, Zemsta Faraona jest o klasę lepsza.

ocenił(a) film na 7
MINTOR1994

A mi tam się bajka całkiem podobała.
Co tu dużo mówić, były bluzgi była zabawa :P wkońcu z tego Bomba słynie hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones