PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737894}
7,4 2 376
ocen
7,4 10 1 2376
7,3 3
oceny krytyków
Karski i władcy ludzkości
powrót do forum filmu Karski i władcy ludzkości

Dużo można ostatnio usłyszeć o tym filmie, premiera dziś, ale co dalej? Będzie regularna dystrybucja? Ktoś wie?

użytkownik usunięty
Ire

W kinach jest normalnie wyświetlany.

Niestety w Bydgoszczy ani Cinema-City, ani Multikino ani Helios, ani Kino Orzeł nie grają, dlatego też pytam.

ocenił(a) film na 7
Ire

Z tego co widzę, to grają tylko w studyjnych. Spójrz na zakładkę po prawej stronie na Filmwebie, gdzie w Twojej okolicy grają ten film.

Lady_de_Milen

Właśnie pokazuje, że nigdzie nie grają :/ Ale niedługo będę w Gdańsku a tam jest w Helikonie :)

Ire

W kinie Apollo w Poznaniu jest grany :)

Ire

Tylko radzę się pospieszyc, bo postanowiono wyburzyć Helikon, Kameralne i Neptuna i w ich miejsce postawic jakis hotel czy kolejny biurowiec . Prace zaczna sie podobno w polowie maja, czyli za jakis tydzien... :(

Ire

Nie macie tam w Bydgoszczy kin studyjnych? Ja ku mojemu zaskoczeniu dopiero dzisiaj przed chwilą odkryłem, że ten film jest grany u mnie w mieście w Słupsku ale właśnie w kinie studyjnym "Rejs">

wilczekstepowy

dopiero od tego tygodnia grają w Orle. Ale tylko 2 dni.

ocenił(a) film na 8
Ire

W Warszawie będzie grany w październiku na festiwalu EMIGRA

Ire

Film dostępny będzie na serwisach VOD od 19 lipca.

Bezmir

Dzięki za info!

ocenił(a) film na 8
Ire

Gdyby ktoś jeszcze zajrzał do tego wątku, szukając informacji, gdzie można obejrzeć film: jest dostępny na stronie ninateki: http://ninateka.pl/film/karski-i-wladcy-ludzkosci-slawomir-grunberg

ocenił(a) film na 7
aboutdesouffle

Dzięki! Takie info zawsze aktualne

Ire

Film jest od jakiegoś czasu dostępny na Netflixie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones