PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227981}

Keith

7,4 64 144
oceny
7,4 10 1 64144
Keith
powrót do forum filmu Keith

najlepszy...

ocenił(a) film na 10

ten film moim zdaniem jest najpiękniejszą miłosną opowieścia jaką kiedykolwiek oglądałam, oglądam go już 2 raz i nadal na koniec sie wzruszam. Przepiękny :)

ocenił(a) film na 3
magdalenkagerus121

jak się kogoś kocha, to się go nie oszukuje, nie manipuluje się nim, wspiera się go w trudnych chwilach, nie niszczy się mu życia, a przede wszystkim nie myśli się tylko o sobie. Naprawdę uważasz, że Keith kochał Natalie? To dlaczego go nie było przy niej, wtedy kiedy ona go potrzebowała, choćby po przegranym meczu??? Wykorzystał ostatnie chwile życia, by dobrze się bawić, a ona po tym została sama, ze złamanym sercem. To było podłe i okrutne i na pewno nie miało nic wspólnego z miłością.

ocenił(a) film na 10
annikki27

Keith najpierw naprawdę chciał wykorzystać Natalie, ale po tych spotkaniach naprawdę się w niej zakochał. No może ten film na początku nie jest najlepszy, ale koniec jest wzruszający. Taki jest romans, że na końcu ktoś umiera.

ocenił(a) film na 10
magdalenkagerus121

ja nigdzie w żadnych filmie nie widziałam takiej chemii między bohaterami muzyka historia w sumie banalna, nie chciał żeby cierpiała sratata ale w swojej prostocie nastolatki z miasteczka, cholernie piękny!

użytkownik usunięty
Kiciajka

O tobie ta sama mowa i równie ciepłe życzenia.
Normalnie nie wierzę że istniejecie :)

użytkownik usunięty
magdalenkagerus121

Powiem krótko: Jeśli to jest dla ciebie najpiękniejsza miłość jaką oglądałaś, jeżeli tak cię to urzekło - to życzę ci: oby tobie się taka przytrafiła :)

Dzisiejsza gimbaza jest przerażająca.

ocenił(a) film na 10

no też tak sądzę mam nadzieje, że jak skończysz liceum pogadamy inaczej :) pozdro. ps jakie polecasz romanse? Bo filmy o miłości ( najpiękniejszy moim zdaniem - Źródło Aronofskiego ) to zupełnie co innego niż romanse o nastolatkach bitch plizz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones