PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572099}
7,2 23
oceny
7,2 10 1 23
Kevorkian
powrót do forum filmu Kevorkian

Jack Kevorkian zmarł dziś dnia 03.06.2011r.

kalewra

Poświęcił swoją karierę i wolność walcząc o prawa człowieka.

RobertLee

Wielki człowiek.

RobertLee

W 2010 roku powstał film o jego historii, w 2011 również, kolejny. I tego samego roku zmarł. To interesujące.
Oczywiście nie doszukuję się niczego konspiracyjnego, po prostu stwierdzam fakt, że ciekawie się złożyło.
Jakby "na ostatek" dostał film o swojej kontrowersyjnej karierze i tego samego roku zmarł.

ocenił(a) film na 3
kalewra

tez sobie wstrzyknął chlorek potasu i wdychał gaz?

ocenił(a) film na 7
schiz

Jak się męczył, wszystko go bolało i cały czas leżał na łóżku i po prostu cierpiał to kto wie? Może tak. Albo też po prostu zmarł naturalną śmiercią.

ocenił(a) film na 3
kalewra

to nie wiadomo?
z tego co wiem nie stosowal swej metody na sobie.

ocenił(a) film na 7
schiz

Bardzo możliwe, szukałem w internecie coś na ten temat ale nic nie znalazłem, nie pisali jak zmarł.

kalewra

Zmarł w wieku 83 lat.Chorował na cukrzycę i wirusowe zapalenie wątroby typu C.W szpitalu był leczony na zapalenie płuc-przez miesiąc.Przyczyną śmierci był zator płuc.

ocenił(a) film na 7
mamacudaka

O dzięki, hehe mówimy i mamy! ;)

kalewra

Podobno jeszcze dzień wcześniej szykował się do wyjścia ze szpitala i miał nadzieję na wyzdrowienie. Tak więc sam, mimo choroby, nie zabił się.

ocenił(a) film na 3
paulina152

powinien.
to bylaby najlepsza autoreklama.

schiz

Byłaby to autoreklama - gdyby była u niego taka potrzeba zdrowotna. W innym przypadu (czyli tak jak się tu wydarzyło) to anty-reklama, bo byłoby to nadużycie, czyli dokładnie coś przeciwnego niż to w co wierzył i o co zabiegał.

ocenił(a) film na 3
mamacudaka

znaczy ze leczyli go na co innego niz miał?

schiz

Wujek Google udzieli odpowiedzi na pytanie co to jest zapalenie płuc i zator płucny-nie jestem lekarzem.Jesteś skomplikawaną osobowością-raz jesteś kulturalny a za chwilę wychodzi z Ciebie cham.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

dwie dziury w du........... a w glowie proznia

schiz

I po co ta ironia?Pewnie nie doświadczyłeś bólu "nie do opisania"-nie życzę Ci tego.Człowiek powinien decydować o swoim losie sam,a nie słuchać,tego co powinien robić(chodzi o decyzję:kiedy i jak pożegnać się z życiem).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

Rozpędź się a ściana znajdzie się sama

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

wiekszego idioty dawno nie widzialem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones