PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621929}
7,7 4 710
ocen
7,7 10 1 4710
Kiedyś będziemy szczęśliwi
powrót do forum filmu Kiedyś będziemy szczęśliwi

Hmmm LIPINY 

ocenił(a) film na 8

Piękny film, w mojej ocenie 8/10. Realizacja warta no.. 5/10, pomysł 9/10. Ale powiem
szczerze, że w końcu ktoś <nie na 100%> ale tak w? 68% pokazał Świętochłowickie Lipiny.
Jest to miejsce ,,ciekawe". Wiem, że ktoś przeczyta ten wpis. Chciałybm <jeżeli wywoła jakieś
emocje> aby... komentowali to ludzie ,,normalni". A mówiąc inaczej, zbędne jest pisanie.... ,,No
mieszkam na Nowej Hucie i też tak jest". Odp. Nie moi mili... w Krakowie na N.H nie jest tak.
N. Huta jest przereklamowana (i proszę nie wpisujcie.. ,,wczoraj mi psa zjedni" albo dwa lata
temu zaje*ali mi matkę"). Uwierzcie, że N.H. czy chociażby Warszawska Praga, to nie to samo.
Skąd wiem? Byłem tam wielokrotnie, mieszkałem, spacerowałem dniem, nocą.
Lipiny to miejsce, nie wiem jak je opisać? Wyjątkowe? Może to nie jest też tak, że wchodzisz i
kosa pod żebro: ,,Za twarz!". Ale łatwo tu o wp*er*ol. Troszkę to wina regionu, ale nie do końca.
Jest to miejsce, niesławne jak w/w Praga czy Nowa Huta. O Lipinach już dawno zapomniano...
A szkoda... Naprawdę jeżeli mieszkasz w Lipinach, Świętochłowicach czy w regionie, to
oglądając ten film.... serce się kraje.. Bo wiesz, że wygląda to gorzej... (A już film jest dość szczery)

nike_freestyle

strasznie chaotycznie napisane, męczyłem się czytając :) ale ogólny sens wypowiedzi zrozumiałem ;)

ocenił(a) film na 7
nike_freestyle

Wcale tak źle tam nie ma, nie jedna dzielnica Rudy Śląskiej jest gorsza, a komentarz, że zjedli mi tam psa dalej jest modny i śmieszny. Film jak najbardziej dobry

ocenił(a) film na 9
jesse_b

Ja mieszkam dzielnice obok Lipin i teoria "jedzenia psów" i napewno nigdy nic takiego miejsca nie miało bo pracowałam swojego czasu na Lipinach z bezdomnymi, sami bezdomne psy dokarmiali... i koty:)

ocenił(a) film na 7
dream_theater_3

czy miejsce coś takiego miało to nie wiem, ale żarty dalej takie panują ;)

ocenił(a) film na 9
jesse_b

panują i to jest najgorsze bo ludzie żyją stereotypami na temat tej dzielnicy. odstawiają ją na bok a to jets ejdna z dzielnic do generalnej odbudowy i materialnej i "mentalnej".

ocenił(a) film na 8
nike_freestyle

No mieszkam na Nowej Hucie i też tak jest

nike_freestyle

Masz rację, że Lipiny to coś innego niż Praga czy Nowa Huta. Śląsk to wylęgarnia patologii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones