PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459962}

Kiedy ją spotkałem

Jab We Met
7,3 2 940
ocen
7,3 10 1 2940
Kiedy ją spotkałem
powrót do forum filmu Kiedy ją spotkałem

Mój pierwszy bolly bez króla Khana, do tej pory oglądałam wszystko z Szarukiem, ale wszystko co dobre w koncu sie kończy :( i czas zacząć rozglądać sie dalej, wybrałam ten film ze względu na Kaarene (zauroczyła mnie w RA.ONE) i co tu dużo mówić film jest świetny, lekki i przyjemny, jest sie z czego pośmiać ale też i wzruszyć, Shahid rewelacja, gdy sie na niego patrzy, człowiek sie po prostu rozplywa, cudo :D coś mi sie zdaje że wyrasta nam następca króla ;) bałam, sie tego momentu, kiedy będe musiała sięgnąć po coś bez SRK, ale teraz widzę że bolly to nie tylko Szaruk i mam jeszcze sporo do nadrobienia

aniaopole7

Shah Rukh to Shah Rukh i zawsze bedzie moim ulubionym aktorem bolly, ale Bollywood ma to do siebie, ze ma bardzo duzo, bardzo dobrych i przystojnych aktorow, Shahida również bardzo lubie, polecam ci Dil Bole Hadippa z nim jeśli jeszcze nie widzialas. Bardzo fajny film. Jesli dopiero zaczynasz oglądac filmy bez SRK to tez obowiązkowo poleciłabym filmy z Saifem Ali Khanem i film Dostana z Johnem Abrahamem.

green_tea91

Witaj, masz rację, na pewno jest mnóstwo wspaniaiych fimów bez Szaruka, ale ciezko mi będzie się przyzwyczaić że go nie zobacze w danym fimie, ponieważ to właśnie dzięki niemu zainteresowałam sie tym kinem, obejrzałam Czasem słońce, Czasem deszcz no i wpadłam na całego;) ten uśmiech, ten chłopiecy urok, i te oczy, to on sprawaił że śmiałam sie i plakałam przez cały film razem z nim ,po prostu nie ma takiego drugiego aktora, szkoda że tak mało filmów teraz z nim wychodzi ;( w każdy mrazie dziekuję za propozyje, na pewno zobaczę, szczególnie te z Shahidem, bo za Saifem nie porzepadam niestety ;/ pozdrawiam

aniaopole7

Moim pierwszym filmem bollywood było Gdyby jutra nie było i jeśli chodzi o SRK to miałam wówczas to samo co ty. Oglądałam tylko filmy z nim, dopiero gdy mi sie skonczyly zabralam sie za inne:) A Hrithika lubisz? On tez ma dobre filmy:) Zaczelabym od Mujhse Dosti Karoge, bardzo sympatyczny film z nim, Rani i Kareeną(mimo ze za nia nie przepadam).

green_tea91

Witaj;) Hrithika lubię, gdzieś na forach czytałam że ma dobre fimy i to od niego chciałam zacząć, ale akurat trafil sie Shahid:) jak juz zdąrzyłaś sie zorientować wybieram filmy po aktorach :D napewno spojrze na filmografie, ale zaczne od polecanych przez ciebie, a co do Rani i Kareeny, lubię obie, choc Kaarena wpadła mi w oko:) dopiero po RA.ONE, wcześniej też za nią nie przepadałam, pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones