PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459962}

Kiedy ją spotkałem

Jab We Met
7,3 2 940
ocen
7,3 10 1 2940
Kiedy ją spotkałem
powrót do forum filmu Kiedy ją spotkałem

KOMPLETNA KICHA!! NIE WARTO TRACIC CZASU.

ocenił(a) film na 10
Ogarniety91

Ależ temat założył, co ty myślisz, że jeżeli dziewczyna z gimnazjum jest dziewicą to nie warto dla niej tracić czasu? Sorry, ale tak wynika z twojego stwierdzenia. Mądre dziewczyny są dziewicami i powiem ci, że nawet lepsze są od tych co się wszędzie kurwią.! Jesteś beznadziejny(tak myślę, że ty to jakiś niedomyty smarkacz, a jeżeli to jakaś smarkula to proszę zmienić nick na bardziej mądrzejszy.! Uff..;/

Ach tak, a co do filmu to był bardzo fajny, i warto poświęcić czas dla tego niewinnego filmu.! A jego główny bohater jest cudowny. Widać, że bierze przykład od naszego wspaniałego KRÓLA BOLLYWOODU SHAHRUKHA KHANA!, choć musi jeszcze poćwiczyć by dorównać Shahrukhowi;), ale i tak był świetny.! Jest bardzo przystojny i taki słodki;) Oczywiście nie tak jak nasz sławny Shah, ale jest. Kto wie?... może kiedyś... oczywiście jak już Shah nie będzie mógł grać w filmach, bo już go zaczną sławne kostki boleć;) To ten o to chłopak zostanie gwiazdą i będzie szedł śladami KRÓLA;)

Pozdrawiam tych co oglądali ten film i co oglądać będą;*

karolinaaa_21_05

Co ja widzę...
Kolejna inteligentna bestia na FW przy filmach Bolly...
"FILM DLA DZIEWIC Z GIMNAZJUM"..? Mówisz? A to ciekawe...
Mnie to już normalnie brak słów na takie dzieciaczki jak Ty...
Sorry bardzo, ale tak, wydaje mi się, że jesteś dzieciaczkiem...


Tak jak i Karola, uważam, że film jest bardzo fajny.
Przyjemnie się go ogląda. Gra aktorów bardzo dobra.
Kareena i Shahid wypadli bardzo dobrze.
Dużo ludzi po obejrzeniu tego właśnie filmu przekonuje się do Kareeny.
Pokazała tu na co ją stać.
Shahid też jest dobrym aktorem! Wypadł w tym filmie bardzo dobrze..
Fakt, do takiego Shahrukh Khan'a, Amitabh'a Bachchan'a, czy Abhisheka B. to mu jeszcze daleko... Ale chłopak ma jeszcze czas żeby się rozwinąć, ma dopiero 28 lat! Z filmu na film idzie mu coraz lepiej.
Uważam, że poradził sobie z tą rolą.

No i to chyba wszystko na temat filmu, no i tego tematu!

ocenił(a) film na 9
__KarLa__

Mi także bardzo podobał się ten film. Pierwszy film z karena gdzie zagrała na prawde dobrze. Widziałem sporo filmow z nią gdzie nie dość że źle grała to źle wygladała. Pomimo że film był troche naiwny i efekty byly porazajace to jako całość i tak dałem 9. Film przyjemnie się ogladało, Shahid'a lubie aczkolwiek lepiej zeby tak do szarika sie nie upodabniał. Pozdrawiam i polecam film.

dardfazer

Ja dałem 7 ale głównie z tego powodu że te piosenki jakieś średnie no i główna bohaterka zaczęła mnie denerwować pod koniec... takie niezdecydowane i nieporadne to było xD

jh1991

Stary. Skąd ty w gimnazjum dziewice znajdziesz?

ocenił(a) film na 8
Ogarniety91

Kompletna kicha dla dziewic z gimnazjum? proszę proszę. Pewnie dla tego że film jest stosunkowo niewinny, opowiada o uczuciach, a nie o perypetiach typu"od łóżka do łóżka"(z tego co ogarniam nie jest to niezwykle dla bollywoodzkich komedii romantycznych)? Tak się tylko zastanawiam, z jakiej paczki w ogóle sięgnąłeś po komedię romantyczną, jeśli tego typu filmy uważasz za godne przede wszystkim niewinnych gimnazjalistek!?

ocenił(a) film na 7
Ogarniety91

jeju, kolejny d... hym... rośnie, najlepiej byłoby żeby w każdym filmie dziewczyny się ... wiadomo co, to by było ok
brak słów na takie dzieci, ok sama dorosła nie jestem ale widzę że tu nie tylko brakuje umiejętności oceniania filmów, ale też oleju w głowie

zresztą, koniec
szkoda słów, do takiego...hymhymhym... i tak nic nie dotrze

a co do filmu, mimo że na początku Bebo strasznie mnie wkurzała to potem nawet ją polubiłam, lubię Kareenę, Shahida oglądałam po raz pierwszy no i... szczerze mówiąc liczę na to, że kiedyś kiedyś zajmie miejsce SRK,
tak samo zdolny a i przystojny, nie widzę innego następcy dla króla :)

A piosenki takie sobie wydają się po pierwszym przesłuchaniu, ja przesłuchałam kilka razy po seansie i naprawdę są super, no ale każdy z nas ma inny gust, w to nie wnikam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones