PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459962}

Kiedy ją spotkałem

Jab We Met
7,3 2 940
ocen
7,3 10 1 2940
Kiedy ją spotkałem
powrót do forum filmu Kiedy ją spotkałem

Straciłem godzine na oglądanie takiego badziwia sugerując się oceną wystawioną na stronie.
REWELACYJNE DNO!!!

ocenił(a) film na 10
Ogarniety91

Ty!, to jedna wielka chodząca głupota.!


karolinaaa_21_05

Znowu Ty... ?
Nie można było tego napisać przy jednym temacie, tylko zakładać dwa oddzielne wątki na jakieś bazgroły..?

Godzinę...? Następny krytyk się znalazł, co ocenia film, po obejrzeniu tylko kawałka... ;/

Ogarniety91

no coz, ja uwielbiam filmy bolly ale JWM to rzeczywiscie kicha. Kapoor ma strasznie irytujaca role, ten rzekomy nastepca Sharukha to normalnie jakies mydlo, a caly film jest slaby jak herbata 7 raz parzona.... eh, szkoda sie nawet rozpisywac.

gwenell

Gusta i guściki...


krótki, krótki.. ;P

ocenił(a) film na 10
Ogarniety91

Ogarnięty jak możesz oceniać po obejrzeniu połowy filmu ?

ocenił(a) film na 10
Ogarniety91

bardzo dobre bollywood

Ogarniety91

Ogarnięty jeżeli moge ci coś poradzić to może weź sie przerzuć na inną tematykę albo na BAJKI, bo tematyka i filmy Bollywoodu są doceniane przez ludzi dorosłych, inteligentnych i otwartych. Moja ocena tego filmu to 8/10

ocenił(a) film na 10
Ogarniety91

Badziewie, które docenia większość ludzi, w tym moi wykładowcy, którzy za Bolly nie do końca przepadają. Nie każdy film polega na biciu po mordzie, niektóre trzeba zrozumieć. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Ogarniety91

Na drugi raz, jeżeli czegoś nie lubisz nie komentuj mówiąc, że to kompletne dno.. Kapoor grając tę rolę potwierdziła, że jest wspaniałą aktorką, która potrafi zagrać i szaloną nastolatkę i poważną kobietę. A Shahid Kapur nie na darmo dostał 2 nominacje za tę rolę. Myślisz, że nominacje przyznaje się osobom, które kompletnie nie umieją grać? I napewno sobie pomyślisz, że wszyscy Cię osaczyli, że nie można mieć swojego zdania itp. Ale tak naprawdę wyraziłeś tu opinię niewielu, którzy zamiast być tolerancyjni dla tych, którzy są mądrzejsi i rozumieją tego typu filmy (a przede wszystkim je lubią), wolą jechać po filmie i mówić, że jest to najgorszy film jaki się w życiu oglądało (zwłaszcza, że sedno akcji w filmach bollywoodzkich zaczyna się pa ponad godzinie..). Pozdrawiam, i życzę zdrowego rozsądku:)

ocenił(a) film na 5
Ogarniety91

Film mi się nie podobał, ale nie powiedziałabym, że to dno. Banał, oczywiście, ale czy jest jakieś niebanalne love story z happy endem? Poza tym Kapoor mile mnie zaskoczyła. Do tej pory miałam raczej złe zdanie na temat jej zdolności aktorskich. Okazało się, że dziewczyna jednak coś potrafi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones