PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32939}

Kiedy ostatni raz widziałem Paryż

The Last Time I Saw Paris
6,6 602
oceny
6,6 10 1 602
Kiedy ostatni raz widziałem Paryż
powrót do forum filmu Kiedy ostatni raz widziałem Paryż

Plakat

użytkownik usunięty

Chyba najpiękniejszy wyraz twarzy Liz jaki kiedykolwiek widziałam...

Ja więcej zwracam uwagę na zdjęcia niż plakaty i stwierdzam, że najlepsza była w "Ivanhoe" i "Kotce na gorącym blaszanym dachu". Fajna tez była w "Wielkiej nagrodzie" (choć nie, nie mam tych skłonności).

Aczkolwiek na plakacie Liz jest rzeczywiście niezła.

użytkownik usunięty
denticulatus

Mnie bardzo podoba się kilka kadrów z "Kleopatry", choć uważam że ten film nie obrazuje najlepiej jej urody ( nie każdemu przypadną do gustu stroje ), to piękne zdjęcie pochodzą z planu "Ścieżka słoni".

Mi też stroje z "Kleopatry" (tej z Taylor) nie wydają się zbyt wiarygodne jak na epokę w której toczy się akcja a nie gdy film jest kręcony. Lepsze kostiumy były w starszej o 18 lat wersji z Vivien (wiele można filmowi zarzucić ale kostiumy są dosyć udane, no może poza majteczkami Grangera). Filmem słabym, który trochę psuje tez jej urodę jest "Haiti wyspa przeklętych". Na początku tez dziwna Elizabeth wydawała mi się w "Nagle, ostatniego lata", bo film czarno-biały a przywykłem do barwnych w jej wykonaniu. Dlatego na początku oglądania wydawała mi się nieco dziwna; takie było wrażenie początkowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones