film

Kill Boksoon

Gil-bok-soon
2023
2h 17m
6,1 1 731
ocen
6,1 10 1 1731
W pracy jest morderczynią o uznanej renomie, w domu - samotną matką nastolatki. Zabijanie? W porównaniu z rodzicielstwem to bułka z masłem. więcej mniej
Kill Boksoon zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

premiera

Kill Boksoon
Zwiastun nr 3 (polski)
Kill Boksoon
Zwiastun nr 3 (angielski)
Kill Boksoon
Zwiastun nr 2 (angielski)
nr 3 (polski) 2023-03-16T15:15:15 https://fwcdn.pl/webv/45/35/64535/64535.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/274/10009174/Kill_Boksoon___Zwiastun_finalny___Netflix.vp9.1080p.webm

Zatrudniona przez agencję MK Ent. Gil Boksoon jest mistrzynią zabijania, która może pochwalić się 100-procentową skutecznością, i matką nastoletniej Jae-young. Chociaż nie ma lepszej od niej zabójczyni, umiejętności wychowawcze Boksoon pozostawiają wiele do życzenia. Aby naprawić kiepską relację z córką, postanawia odejść z agencji i nieZatrudniona przez agencję MK Ent. Gil Boksoon jest mistrzynią zabijania, która może pochwalić się 100-procentową skutecznością, i matką nastoletniej Jae-young. Chociaż nie ma lepszej od niej zabójczyni, umiejętności wychowawcze Boksoon pozostawiają wiele do życzenia. Aby naprawić kiepską relację z córką, postanawia odejść z agencji i nie przedłużać umowy. Realizując ostatnie zlecenie, odkrywa sekret dotyczący jej misji i łamie podstawową zasadę zabójców na zlecenie, którzy wykonują każde zadanie do końca bez względu na okoliczności. Teraz sama znajduje się na celowniku swojej agencji i całej branży zabójców.

dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
Gil-bok-soon
inne tytuły
Kill Boksoon Miedzynarodowe
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

czegoś mi brakuje

ocenił(a) film na 6

Uwielbiam koreańskie produkcje, jednak od pewnego czasu zauważam w utworach sensacyjnych pewną "nierówność" tempa - raz akcja jest super szybka a potem napięcie gwałtowanie opada i budowane jest od zera. W przypadku dram jest na to czas ale w filmie moim zdaniem nie ma na to przestrzeni.
Czego mi brakowało? - pojawił...

więcej

To nie thriller tylko mało śmieszna komedia. W dodatku o jakieś 40 minut za długa. Ogólna ocena: chłam.

Niezły

ocenił(a) film na 6

Ciekawie rozrysowana postać głównej bohaterki, niezłe sceny walk, czuć nastrój w tym filmie.
Dużo akcji troszkę humoru. Niby fajnie wszystko połączone, ale z drugiej strony film nie zachwycił mnie niczym wyjątkowym. 6/10 było po prostu nieźle.

Plus za klimat, przyjemnie obejrzeć coś z poza europejsko-anglosaskiego kręgu kulturowego.

KOBIETA ŻADNEJ PRACY SIĘ NIE BOI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones