PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805204}

Czas krwawego księżyca

Killers of the Flower Moon
7,2 41 177
ocen
7,2 10 1 41177
7,6 54
oceny krytyków
Czas krwawego księżyca
powrót do forum filmu Czas krwawego księżyca

...to nie ma .......... we wsi. ;-)

Chlor_3

Książka była mega, oby film też trzymał poziom.

bennyhillshow

Miejmy nadziej, że Martin jak zwykle nie zawiedzie. :-)

Chlor_3

A do tego Leo i DeNiro więc...

Krystian_Kuc_2

.... będzie się działo. ;-)))))))

ocenił(a) film na 8
bennyhillshow

Na podstawie Twojej rekomendacji właśnie zakupiłam e-book. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

ladywhitesnake

Wolę trzymać książę w ręku, niż czytać ją na ekranie. Lepiej można wczuć się w klimat :)
Jak przeczytasz to się pochwal czy była fajna :)

ocenił(a) film na 8
bennyhillshow

Ja nie widzę różnicy - po prostu na Kindlu szybciej czytam i czytnik jest bardziej poręczny w środkach komunikacji niż książka, a że po angielsku czytam jednak trochę wolniej niż po polsku, więc tym bardziej e-book ma tu znaczenie.

ocenił(a) film na 8
bennyhillshow

Książkę przeczytałam jednym tchem - teraz dojazd do pracy zajmuje mi 40 - 50 minut, więc mam czas na czytanie ;) nie wiem, jak polskie tłumaczenie, ale oryginał bardzo dobrze napisany, aczkolwiek sprawdzanie tych wszystkich amerykańskich określeń na rozmaitych bandziorów to już sobie w pewnym momencie odpuściłam.

ocenił(a) film na 9
Chlor_3

Co prawda, to prawda. Trzy i pół godziny z Martinem Scorsese, Di Caprio i De Niro... Wow, to będzie coś. Po wspólnych projektach tych panów spodziewam się uczty pełnej smakowitości. No i tematyka... Nic tylko czekać.

Lukas_Art

https://filmozercy.com/wpis/posypia-sie-oscary-najlepsza-rola-leonardo-dicaprio- i-9-minut-owacji-dla-filmu-scorsese-w-cannes

ocenił(a) film na 9
Chlor_3

No właśnie. Będzie hit. Już jest. Na pół roku przed premierą. To się nazywa hype ;)

Lukas_Art

https://filmozercy.com/wpis/posypia-sie-oscary-najlepsza-rola-leonardo-dicaprio- i-9-minut-owacji-dla-filmu-scorsese-w-cannes

Lukas_Art

Wygląda że trzeba będzie koniecznie udać się do kina. :-)

ocenił(a) film na 9
Chlor_3

Na pewno.

Chlor_3

Film zdobywa bardzo dobre recenzje po pokazie w Cannes . Pamiętajmy że Irlandczyk po pierwszych pokazach też miał bardzo dobre recenzje i pomimo że to dalej film na wyjątkowym poziomie to jednak pod dwoma kwestiami troszkę rozczarował. Miejmy nadzieję że tym razem faktycznie będzie to wielki film od wybitnego reżysera.

ocenił(a) film na 7
Chlor_3

"Wilk z Wall street" to akurat jeden ze słabszych filmów pana Scorsese.
Za dużo żenujących momentów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones