PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816581}

Kim Kolwiek

Kim Possible
4,4 596
ocen
4,4 10 1 596
Kim Kolwiek
powrót do forum filmu Kim Kolwiek

Film super!

ocenił(a) film na 10

Fim bardzo mi się spodobał

ocenił(a) film na 6
wip2

film nie jest zły ale nie ma się też czym zachwycać tzn. postacie świetnie zagrane ale fabuła mogła by być lepsza ;)

ocenił(a) film na 8
Spicke

Fabuła lepsza?Serio?
Moim zdaniem i tak brawa należą się scenarzystom za ,, degradację" Kim Kolwiek!
W końcu nie było jej na wierzchu i siłą rzeczy była niewątpliwie skromniejsza niż w serialu.
Nawet było mi jej żal kiedy oglądałem film, kiedy niestety oglądałem serial nie było bata- była dość wyniosła jak na główną bohaterkę i protagonistkę.

ocenił(a) film na 6
Brandon568

Serio twoim zdaniem fabuła nie mogła być lepsza? była idealna według ciebie? nic byś w tej historii nie zmienił?
Nie wiem czego ty się czepiasz? chwalisz to jaka Kim była w filmie ja piszę że mi się postacie podobały (w domyśle Kim też bo gdyby mi się nie podobała to bym pisał) a ty do mnie z jakimiś pretensjami?
Fabuła była jak by to ująć... jak fabuła sequelu a nie pierwszej części, jak by wyrwali ze środka książki stronę i ją zekranizowali (tylko tą kartkę) ja jestem przyzwyczajony że jak oglądam film to w pierwszej części pokażą mi jak bohater powstaje a nie jak już jest na którejś tam z kolei misji ratowania świata i tak wiem że w kreskówce też tak było tylko że do filmu ma się inne oczekiwania niż od serialu (plus serial pokazał genezę kim w późniejszej części) generalnie ten film wyglądał jak serial live action i patrząc na zakończenie i fakt że w internecie są dostępne krótkie odcinki "serialu" którego fabuła toczy się po wydarzeniach z filmu jestem przekonany że ten film to miał być jakiś prequel do serialu live action tylko że się nie spodobał (bo Kim nie była czirliderką i nie podskakiwała w krótkiej spódniczce więc "fani" nie mogli sobie pooglądać jej majtek i film skrytykowali) więc z pomysłu zrezygnowano ale coś tam już nakręcili i wrzuci to do sieci potem.
Wież mi mnie się to podobało i ja chciałbym żeby powstał dalszy ciąg filmowy bądź serialowy ale obiektywnie patrząc fabuła tego filmu mogła by być lepsza.



ocenił(a) film na 8
Spicke

Ja wyraziłem swoje zdanie a pretensji nie mam.
Chodziło mi o to że sceny porażek Kim naprawdę robiły wrażenie i była ona sama bardziej ,,ludzka" niż w serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones