PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816581}

Kim Kolwiek

Kim Possible
4,4 593
oceny
4,4 10 1 593
Kim Kolwiek
powrót do forum filmu Kim Kolwiek

Heheh jak to zwykle bywa ,,kontynuacja" Serialu sprzed 17-12 lat nie wypaliła całkowicie(tak wiem,żę to jest film pełnometrażowy).Jak również w prawie 100% innych przypadków nic nie pobije oryginału.Obejrzałem film w wersji angielskiej i powiem szczerze,że dupy nie urywa.Wychowałem się na ,,Kim Kolwiek" ,,Byle do przerwy" czy też ,,Brenda i pan Whiskers'' jak również na wielu innych kreskówkach,których nie będę wymieniał bo szkoda czasu.Powiem tylko,że chętnie obejrzałbym kontynuacje,ale tylko pod warunkiem,że zostałby utrzymany ,,klimat" seriali (oczywiście już z grafiką odpowiednią dla czasów,w których żyjemy) oraz,że do pisania kontynuacji zasiedli by twórcy poprzednich odcinków i sezonów inaczej to nie ma sensu,ponieważ tylko oni wiedzieli jak chcieli by serial wyglądał.Tyle ode mnie.Osobiście bardzo tęsknie za czasami dzieciństwa oraz za czasami tych kreskówek.Niestety czas zapieprza zbyt szybko :(

Adam_Benkowski

Animacja to już nie moje klimaty, jednak film rzeczywiście uważam słabiutki ):

ocenił(a) film na 6
Adam_Benkowski

Pewnie mogłoby być lepsze, ale u mnie i tak ma ogromnego plusa, za niezmienianie niczego. Bardzo podobne kostiumy, pasujące kolory włosów i charakter wielu postaci. Zwłaszcza ostatnio modne jest, by zmieniać całkowicie wygląd, a kostiumy unowocześniać itd.

VaniaV

Co ty gadasz dużo tam pozmieniali i dla mnie ten film jest nie do oglądania jako dawnego fana kreskówki

Adam_Benkowski

ej jak oglądnąć to?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones