PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509936}
6,7 115
ocen
6,7 10 1 115
Kimi no Yubisaki
powrót do forum filmu Kimi no Yubisaki

bo 17min. Właściwie prosty jak...
Nic specjalnego tu sie nie dzieje. Ot, po prostu rozmowa,... pomiędzy dwiema młodymi dziewczynami w deszczowym dniu po szkole.
Tak, to tyle, generalnie rzecz biorąc. Zmienia się tylko czasem lokacja...
Co do rozmowy- Dosyć dziwna; o tym co je otacza, co lubią, myślą...
Czasem przygrywa miła gitarowa, fortepianowa melodia.

No i teraz: Co tu jest warte 8, spytacie. Grają tu 2 bardzo śliczne, młode dziewczyny. Jako męski widz, szczerze mówiąc, byłem zauroczony. Ale to nie byłoby wystarczające i poza tym niezbyt sprawiedliwe by za urodę aktorek dawać 8 filmowi.
Jeśli charakter, mowa i uśmiech tych dziewczyn potrafią sprawić, że też się zaśmiejesz i poprawią ci humor, to coś w tym musi być.
Jak powiedziałem. Cały film i "konwersacje" miedzy dziewczynami są bardzo proste, jedyne co się dzieje, to "gra" na dachu. Ale nie będę zdradzał o co chodzi.
Film ma coś w sobie. A zarazem oglądając masz wrazenie: "Co to jest"... hehe. Polecam obejrzeć bo i tak jest króciutki.

ocenił(a) film na 6
matix87

Cóż, podpiszę się po komentarzem. Zobaczenie we wspólnych kadrach ślicznych dziewczyn przez 17 minut, jest warte poświęcenia czasu dla męskiego widza. Jeśli chodzi o rozmowę to nie zwracałem na nią większej uwagi, tłumaczenie na polski kulało.

matix87

No bo to wlasnie takie japonskie... Prostota, codziennosc.. Rozmowa dwoch dziewczyn z jednej strony o niczym ale z drugiej? Z jednej strony to takie japonskie a z drugiej, przeciez wszyscy szukamy milosci i akceptacji, czasem troszke nieporadnie...

ocenił(a) film na 8
matix87

hipnotyzujący... ma w sobie jakiś urok, który nie pozwala przerwać oglądania.
Oczarował mnie, choć sama nie wiem czym

saphira49

skoro dziewczynę potrafił oczarować, to bezapelacyjnie coś w nim musi być :D

matix87

Może i to zauroczyć męskiego widza potrafi, ale przecież to jest o uczuciu zrodzonym między dwoma dziewczynami. Jedna kocha drugą, druga boi się tej miłości i przez to zmienia szkołę. Nawet nie chce podać koleżance przyszłego adresu. Melodramat.

matix87

Polecam najnowszy film tego reżysera: http://www.filmweb.pl/film/Petaru+Dansu-2013-674220 . Już pełnometrażowy, ale nie taki bardzo długi (niecałe 1,5h). Tematyka trochę cięższa, ale styl bardzo podobny. Wolne tempo i dialogi między grupką kobiet (a aktorki i dobre i ładne)

snake1410

dzięki za cynk :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones