film

Kirikou i czarownica

Kirikou et la sorciere
1998
1h 14m
6,9 2 931
ocen
6,9 10 1 2931
Kirikou pochodzi z malutkiej wioski w Afryce. Jest niezwykłym chłopcem - umiał mówić kiedy jeszcze był w brzuchu swojej matki, po przyjściu na świat od razu potrafił... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Kirikou i czarownica zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Kirikou pochodzi z malutkiej wioski w Afryce. Jest niezwykłym chłopcem - umiał mówić kiedy jeszcze był w brzuchu swojej matki, po przyjściu na świat od razu potrafił chodzić. Rodzinną wioskę bohatera gnębią źli czarownicy Karaba. Rzucili na okolicę klątwę, która sprowadziła długą i straszną suszę. Kirikou postanawia zdjąć przekleństwo. Czy jednak mały chłopiec zdoła rzucić wyzwanie potężnym czarodziejom.

studio
France 3 Cinéma / Les Armateurs / Monipoly Productions / więcej
tytuł oryg.
Kirikou et la sorciere
inne tytuły
Kirikou and the Sorceress USA
Kirikou and the Sorceress
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Uwielbiam ją, w każdym calu, za wszystko :) Jedyną rzeczą, jaka mi przeszkadzała, to ich nagość... Jednak za każdym razem oglądam tą bajkę, jakbym widziała ją po raz pierwszy :)

Ocena

ocenił(a) film na 10

Nie rozumiem tak niskiej oceny, animacja jest świetna. Jak dla mnie 8/10!

Bardzo dobra baśń

ocenił(a) film na 8

Szkoda że tak mało kręci się takich , ciągle w kółko katuje się dzieci przygłupim żałosnymi bajkami zza oceanu , zaznaczam że nie każda jest zła ale większość to prawdziwe dno.

Dawno już wyroslam z kreskówek, ale kiedy trafiłam na tę bajkę jakieś 4 lata temu - na początku nie miałam ochoty jej oglądać - bo wydała mi się dziwna i głupia. Jednak każde kolejne minuty mnie wciągnęły. Ta bajka ma w sobie coś magicznego. A murzynek Kirikou jest jest sympatyczny;)
Ode mnie zasłużone 8 gwiazdek.

jest inna od wszystkich bajek, niezwykła, piękne obrazki, muzyka i opowieść, wciąga do głębi